Organiatorių archyvo nuotr.

Įsigaliojus galimybei elektros energiją savo reikmėms pasigaminti nuotoliniu būdu dabar kur kas daugiau gyventojų galės tapti nepriklausomais gaminančiais vartotojais. Tai reiškia, kad saulės elektrinę nuo šiol įsigyti gali ne tik individualius namus turintys, bet ir daugiabučių gyventojai. Augant vartojimo poreikiams ir kylant elektros kainoms įsigydami saulės elektrinę saulės parkuose tapsite jų bendrasavininku, tokiu būdu priimsite ne tik inovatyvų, bet ir gerokai taupantį sprendimą.

Tapti nepriklausomu

Anksčiau gyventojas, planuojantis nuosavos saulės elektrinės įsirengimą, pirmiausia turėjo įsivertinti tokias fizines galimybes kaip sklypas ar namas (ar pakankamai apšviestas, ar neužstoja medžiai, ar ne šiaurinis šlaitas ir t. t.). Tačiau šiandien šios kliūtys gerokai paprasčiau išsprendžiamos, nes apsirūpinti saulės energija gali kone kiekvienas, tiek buto, tiek namo savininkas. Perkant jau pastatytos elektrinės dalį iš saulės parko nebereikia rūpintis žemės sklypu, elektrinės statybomis, energijos apskaita, bendrais elektrinės priežiūros rūpesčiais. Kylančios elektros tinklų kainos taip pat nebegąsdins: nors bus taikomas elektros pasaugojimo mokestis neišnaudojus visos energijos esamuoju laiku, jis yra tris kartus mažesnis nei elektros kaina. Ir, svarbiausia, įsigijęs dalį saulės parko, toks gyventojas tampa visiškai nepriklausomu gaminančiu vartotoju tiek nuo fizinių galimybių, tiek ir nuo daugiabučio kaimynų.

Inovacijų ir finansinio išskaičiavimo dermė

Nėra abejonių, kad elektros poreikis netolimoje ateityje kils: augs ne tik šildymo poreikis, bus planuojamas elektromobilis, bet ir, reikia pripažinti, šiltėjant klimatui vis aktualesnis taps ir šaldymo, kondicionavimo poreikis. Šiuo požiūriu, įsigijus tik dalį saulės elektrinės iš „Saulė grąža“ parko gyventojas įsigys ir gerokai daugiau lankstumo: augant poreikiams bus gerokai lengviau ir pigiau pasididinti saulės elektrinės galingumą, nei tiems, kurie įsirenginės saulės elektrinę ant nuosavo namo stogo.

Unikali pasaulyje „Ignitis“ platforma

Įsigijus dalį saulės jėgainės nepriklausomu gaminančiu vartotoju tampama rekordiškai greitai, be didesnių biurokratinių sunkumų. Tiems, kurie neabejingi inovacijoms, ši platforma, vienijanti tiekėjus ir vartotojus, be abejo taps daugiau nei priimtina, o ja pradėti naudotis galima vos spustelėjus vieną mygtuką. Gyventojui nebereikia persistengti ieškant patikimo tiekėjo: mažesnės, abejonių keliančios įmonės čia nesiburia, nes neturi atitinkamų pajėgumų. Palengvinama ir bendra duomenų apskaita: platforma vartotojui teikia mėnesius duomenis apie pagamintą ir išnaudotą elektros energiją. Atsižvelgiant į tai, bus galima papildomai sutaupyti.

„Saulės grąžos“ saulės parkas – patikrinta kokybė

Tiems, kurie neturi atitinkamų sąlygų įsirengti nuosavą saulės elektrinę, įmonė „Saulės grąža“ siūlo alternatyvą – įsigyti dalį pajėgumų jau galima iš lygaus reljefo sklypo esančio Šiaulių rajone. Kur gyventojas gyvena – visiškai nesvarbu, vietos kriterijus nieko nelemia, svarbiausia, koks yra bendras energijos poreikis, kurį ši kompanija taip pat padės apskaičiuoti konsultacijos metu.

Aktuali šio elektros parko informacija:

  • 1 MW saulės parkas,
  • 1 kW instaliuotos galios generuos apie 1050 kWh per metus,
  • kokybiški ir efektyvūs 340 W saulės moduliai, patenkantys į „Bloomberg Tier 1” gamintojų sąrašą,
  • kokybiškos ir patikimų partnerių medžiagos bei komponentai („Huawei“ įtampos keitikliai, „Corab“ montavimo sistema),
  • elektrinės veiklą galima stebėti gyvai, 24/7.

„Saulės grąža“ – šalyje pirmaujanti saulės energetikos įmonė, vykdanti veiklą dar nuo 2012 metų tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Įmonė siekia, kad atsinaujinančių išteklių energija taptų prieinama kiekvienam. Įsigijusiems dalį saulės elektrinės įmonė įsipareigoja mažiausiai 25 metus užtikrinti metinę elektros generaciją ir teikti elektrinės priežiūrą.

Užsakymo Nr. KMC200008

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: