Organizatorių archyvo nuotr.

Senovėje dėl savo išskirtinių savybių aliuminis buvo laikytas stebuklingu metalu. Nors tai vienas iš labiausiai paplitusių metalų žemėje ir, toli gražu, nėra brangiausias, jis itin vertinamas. Tai vienas iš lengviausiai pritaikomų metalų, dažnai naudojamų statybose. Gaminant duris ir langus taip pat dažnai naudojamas aliuminis. Šis metalas itin lengvas, lankstus, todėl dažnai iš jo galinami aliuminio profilio langai ir durys. Šiame straipsnyje jums trumpai pristatome Megamas aliuminio langų privalumus ir galimybes.

Aliuminio langai – patvarumo ir saugumo garantas

Aliuminiai langai vis dar laikomi vienais iš moderniausių ir patvariausių dėl jų savybių. Priešingai, nei medinio, metalinio profilio langų beveik neveikia temperatūros svyravimai (aliuminis ypač patvarus dideliam šalčiui), krituliai ar tiesioginiai saulės spinduliai, jie daug lėčiau susidėvi, o priežiūra kur kas lengvesnė. Be to, aliuminiai langai ypač gera apsauga nuo gaisro plitimo. Metaliniai rėmai nėra degūs, jų neveikia dūmai, todėl jie gali apsaugoti nuo ugnies plitimo ir labai nenukentėti patys. Dar viena gera žinia ta, kad aliuminio sąveikos su oro metu paviršiuje susidaro aliuminio oksido sluoksnis, kuris neleidžia metalui rūdyti, suteikia jau minėtą apsaugą nuo temperatūros kaitos ir kritulių, net kai kurių cheminių medžiagų. Ir dar – aliuminiai langai ypač gerai sulaiko šilumą, tad puikiai tiks ir įsirengiantiems aukščiausios energinės klasės būstus.

Organizatorių archyvo nuotr.

Tvirti ir lankstūs aliuminio profilio langai

Nedidelis šio metalo svoris leidžia gaminti išties didelius, net iki 1100×2400 mm varstomus ir iki 3600×2600 mm nevarstomus langus. Be to, aliuminis yra itin lanksti medžiaga, tad langai gali būti beveik bet kokios formos – kvadratiniai, trikampiai, trapecijos formos, apvalūs ar kitokie. Visgi, varstomų langų minimalus dydis turėtų siekti 410x410mm, o nevarstomų – 330×330 mm. Formuojamas aliuminis nelūžta ir neskyla, todėl net ir išlanksčius įmantriausią formą rėmas bus tvirtas ir stabilus. Megamas aliuminio langų rėmai yra gaminami iš specialių, turinčių kamerinę konstrukciją, rėmų. Šie rėmai itin tvirti, o kelių kamerų profiliai, užpildyti specialia termoizoliacine medžiaga, sulaiko šilumos perdavimą.

Lengvai derinamas sprendimas

Ko gero, dauguma pritaria, kad tiek pastato interjerui, tiek eksterjerui patrauklumo gali pridėti gerai pritaikyti langai. Kaip ir minėta anksčiau, aliuminio langai gaminami iš itin lankstaus metalo, todėl gali būti įvairiausių formų, derančių tiek prie jūsų pastato interjero, tiek prie eksterjero. Be to, tiek langai, tiek durys gali būti įvairiausių, tiek elegantiškai modernių, tiek klasikinių modelių. Gera žinia ta, kad tokio tipo Megamas langus derinti prie pastato išorės ir vidaus dar paprasčiau, mat galima rinktis net iš kelių spalvų. Aliuminio profilio langų rėmai anoduojami arba dažomi milteliniu būdu, priešingai nei mediniai ar plastikiniai langų rėmai. Be to, aliuminiai langai ir durys gali būti tiek blizgūs, tiek metalizuoti ar matiniai.

Organizatorių archyvo nuotr.

Ypač lengva priežiūra

Aliuminio langai, priešingai nei mediniai ar plastikiniai, netraukia dulkių ir kitų nešvarumų, neapsamanoja, yra atsparūs pelėsiui ir daugeliui bakterijų. Dėl susidariusios aliuminio oksido plėvelės langai nepakeičia spalvos, todėl visuomet išlieka tokie pat. Be to, juos ypač lengva valyti, mat nėra jokių vietų, kurios negali turėti sąlyčio su vandeniu ar įvairiomis valymo priemonėmis, o atsparumas cheminėms medžiagoms leidžia aliuminius langus ir duris valyti įvairiais valikliais. Langų rėmai itin pakantūs trinčiai, todėl net ir pavalius šiurkštesne šluoste paviršius nesusibraižys ir liks toks pat.

https://www.megamas.lt/produktai/aliuminio-langai/

Užsakymo Nr. KMC220132

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: