Pexels.com archyvo nuotr.

Jei šaltuoju sezonu leidžiant laiką terasoje dėvite specialią žieminę aprangą ir striukę, bet vis tiek jaučiatės sušalę, laikas pamąstyti apie šildymo strategiją. Nekomfortiškas šaltis ir permainingi orai Lietuvoje gali sugadinti daugybę lauko pramogų. 

Lauko šildytuvas – nepamainomas būdas šiai problemai išspręsti, ilgas vėsias naktis ir vakarus paverčiant magiškomis akimirkomis. Nesvarbu, ar grilinate maistą, žiūrite filmą ar darbuojatės kieme, kokybiški lauko šildytuvai visada suteiks Jums pageidaujamą šilumą. Šie įrenginiai efektyviai veikia ir žiemą, skleisdami šilumą ar infraraudonuosius spindulius lauko erdvėje.

Ar šildytuvai veikia žiemą?

Lauko šildytuvai gali veikti dvejais pagrindiniais kuro šaltiniais: elektra arba dujos. Pastarųjų yra dvi opcijos – propanas arba gamtinės dujos.

Geriausiam efektui pasiekti pasirinkite strategiškai gerą vietą, tai yra ten, kur daugiausiai praleidžiate laiko: pavėsinėje, terasoje, o galbūt Jums reikalingas lauko kavinės apšildymas? Tiek dujiniai, tiek elektriniai lauko šildytuvai skleidžia spinduliuojančią šilumą, kuri būtina patogiam laisvalaikiui lauke.

Kodėl spinduliuojanti šiluma tokia svarbi lauko šildytuvuose? Tokio tipo kaitra geba keliauti oru. Skirtingai nuo įprasto karščio, kuris stingsta ore, šis sklinda aplinkoje, šildydamas visus esančius aplink įrenginį.

Šios šildymo sistemos yra ypatingos tuo, kaip šildo orą. Iš vienos pusės didžiausią šilumos pliūpsnį gaus arčiausiai esantys asmenys. Kita vertus, lauko šildytuvai kaitrą nuolat skleidžia į aplinką, todėl šiluma gali mėgautis visi.

Šildytuvus, be abejo, galima naudoti ir žiemos vidury. Tiesa, atsižvelkite į tai, kad esant aukštai minusinei temperatūrai, užtruks sušildyti aplinkos orą. Dėl šios priežasties kai kurios šildytuvų rūšys yra pritaikytos veikti ištisą naktį be perkaitimo.

Be to, lauko šildytuvai yra ekologiški įrenginiai, o tai reiškia, kad jų emisija neteršia oro.

Lauko šildytuvų tipai

Jeigu žvalgotės kišenei draugiško, tačiau efektyvaus šio įrenginio, apsvarstykite šiuos aspektus:

Gamtinių dujų ir propano šildytuvai

Ar trokštate beprotiškai didelio šilumos kiekio iš įsigyto įrenginio? Tuomet geriausia investicija – gamtinių arba propano dujų šildytuvas. Šiomis kuro opcijomis varomi šildytuvai sukuria komfortišką atmosferą mažose erdvėse. Šildymas propano dujomis taupo Jūsų finansus, naudojant lengvai prieinamus resursus. Visgi, svarbu paminėti, kad dujinis šildymas uždaroje erdvėje, pavyzdžiui dengtoje terasoje, nėra sveika. Taigi tokiu atveju rinkitės alternatyvą – elektrinį šildytuvą.

Elektriniai šildytuvai

Tobulėjant šilumos gamybos technologijoms, būstų savininkai šiai dienai turi daug alternatyvų, renkantis iš rinkoje esančių elektrinių šildytuvų modelių. Kiekvienas jų pasižymi specifiniu dizainu, galinčiu valdyti tam tikrą energijos kiekį. Taigi, skirkite laiko pasidomėti įvairiomis opcijomis ir išsirinkite tą įrenginį, kuris patenkins Jūsų poreikius ir neleis nusivilti.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Tai dar vienas puikus pasirinkimas šio prietaiso paieškose. Infraraudonųjų spindulių lauko šildytuvai gali būti montuojami ant sienos saugumo sumetimais. Vienas strategiškai geroje vietoje sumontuotas šildytuvas geba pateisinti lūkesčius visoje terasoje. Šių prietaisų gamyboje naudojama spindulių technologija padeda daugiau dėmesio skirti vienam objektui ar asmeniui ir efektyviai jį sušildyti. Jų patrauklus dizainas traukia akį, o apsauga nuo perkaitimo pasitarnauja išvengiant nelaimingų atsitikimų.

Apibendrinimas

Trumpai tariant galima daryti išvadą, kad lauko šildytuvai tinkami naudoti net ir žiemos periodu. Ir visai nesvarbu, jus domina vidaus, ar lauko erdvės šildymas. Viskas ką Jums reikia padaryti, tai apsilankyti pas kompetentingus, savo sritį išmanančius, šildytuvų pardavėjus, kurie padės išsirinkti lūkesčius pateisinantį, ilgaamžį ir aplinkos neteršiantį įrenginį.

Užsakymo Nr. KMC220112

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: