Organizatorių archyvo nuotr.

Ko reikia, kad ką tik įsigyti bateliai tarnautų ilgai bei patikimai? Galbūt vaikščioti tik lygiais takeliais? O gal neavėti jų lietui lyjant? Visais laikais buvo galima išgirsti daug priežiūros patarimų, tačiau ekspertai vieningai sutaria: jei norite, kad jums tinkantys bei patinkantys batai tarnautų ilgai, tokiu atveju, turite juos tinkamai prižiūrėti, atsižvelgdami į tai, iš ko jie pagaminti. Taigi, visai nesvarbu, koks yra pasirinkimas bronx batai moterims, guess batai vyrams ir t.t., bet kuris iš šių pasirinkimų, turi būti prižiūrimas tinkamai, atsižvelgiant į tai, iš ko buvo pagamintas. Tad pats metas aptarti, kaip žaliava, iš kurios buvo pagaminta avalynė, turi įtakos priežiūrai. Na, o, jei jus domina patogus batų įsigijimas internetu, tai galite čia apie tai sužinoti daugiau.

Bene vieni populiariausių batų yra medžiaginiai batai. Ne paslaptis, kad medžiaginiai batai gali būti labai įvairūs – tiek laisvalaikio bateliai, tiek sportinė avalynę. Be to, medžiaginiai bateliai labai mėgstami yra dar ir todėl, kad jie visada atrodo labai patraukliai, o jų lengvumas garantuoja komfortą bei neapsunkina kojos. Visgi, tuo pat metu verta pastebėti, kad medžiaga nėra pati patvariausia žaliava, tad, jei norite, kad tokie bateliai ilgiau tarnautų bei išlaikytų estetiką, išvaizdą, turite juos ypač kruopščiai prižiūrėti. Visų pirma, nesunku pastebėti, kad medžiaginiai bateliai labai greitai sušlampa, tad būtina juos kruopščiai džiovinti (laikykite juos kambario temperatūroje, venkite palikti prie pat šilumos šaltinių, kadangi tai gali pakenkti batų išvaizdai). Taip pat reikėtų naudoti ir specialias kempinėles, kuriomis tolygiai galėtumėte paskirstyti valymo priemones. Na, ir , žinoma, taip pat nesunku pastebėti, kad medžiaginiai bateliai labai greitai išsitepa ir, jei yra baltos ar šviesios spalvos, tai ypač greitai galima pastebėti šiuos nešvarumus. Tad medžiaginių batelių plovimas rankomis visada yra gera išeitis, tam prireiks tik šilto vandens bei indų ploviklio.

Dar vienas ypač populiarus pasirinkimas ir zomšiniai batai. Pastarieji puikiai tinka avėti mūsų krašte – juos pritaikysite tiek pavasario, tiek rudens įvaizdžiams. Na, o, kad šie batai ilgai išlaikytų puikią savo išvaizdą, ir, kad jais galėtumėte puoštis ne vieną rudenį ir ne vieną pavasarį, verta laikytis šių taisyklių. Visų pirma, visuomet stenkitės išlaikyti sausą šių batų paviršių – drėgmė jiems kenkia. Na, o jei batai yra itin drėgni, o juos netrukus jau turėsite autis, galėsite į vidų pridėti popierinio rankšluosčio – taip pagreitinsite džiovinimą. Taip pat kiekvieną kartą grįžę, kruopščiai nuvalykite nešvarumus – tam puikiai tiks minkštus šerelius turintys šepečiai. Įbrėžimai nepuošia nei vienos rūšies batų, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad pastarieji itin gerai matosi ant zomšinės avalynės. Belieka tik pridurti, kad tik nedidelė dalis žmonių žino, kad įbrėžimus nuo šių batų labai lengva galima pašalinti tiesiog pasinaudojus trintuką.

Ypatingo dėmesio bei rūpesčio pareikalaus ir sportinė avalynė. Kaip žinia, būtent šie batai yra dėvimi ypač aktyvios veiklos metu – atliekant pratimus, bėgiojant, vaikštant ir t.t. Taigi, labai svarbu tinkamai prižiūrėti. Kad užtikrintumėte švarą bei tvarką, galite šiuos batus, kaip ir pagamintus iš medžiagos, plauti, tam tereiks šilto vandens bei indų ploviklio. Taip pat svarbu reguliariai naudoti specialias priemones, kurios neleistų susidaryti pelėsiui, o taip pat – naikintų nemalonius kvapus.

Tad, jei laikysitės šių patarimų, galite būti tikri – batai tarnaus ilgai. Na, o čia jūsų laukia platesnė informacija apie batų įsigijimą ir daug naudingos informacijos, kaip juos išsirinkti.

Užsakymo Nr.KMC220061

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: