Organizatorių archyvo nuotr.

Cirkuliacinis siurblys karštam vandeniui pumpuoti užtikrina, kad vandens tiekimas šildymo ir kondicionavimo sistemose būtų itin sklandus. Ar žinote, kokiais privalumais pasižymi cirkuliaciniai siurbliai karštam vandeniui ir į ką atkreipti dėmesį juos renkantis savo namams?

Cirkuliacinių siurblių karštam vandeniui privalumai

Cirkuliacinis siurblys karštam vandeniui pumpuoti turi tikrai nemažai privalumų, tačiau pagrindiniai iš jų keturi. Pirmiausia, cirkuliacinis siurblys yra sukurtas tam, kad pagerintų metalinių šildymo sistemų elementų šilumos perdavimą į aplinką. Pasitelkdami tokį siurblį, galėsite būti tikri, kad Jūsų namai įšils greičiau ir tolygiau. Visų antra, cirkuliacinis siurblys karštam vandeniui pasitarnauja ir tada, kai norima nusistatyti tam tikrą, norimą temperatūrą namuose. Dar vienas jų privalumas – tai tolygus šilumos palaikymas ilgą laiką. Šis privalumas ypač išryškėja tada, kai išvykus iš namų ilgesniam laikui nereikia jaudintis dėl to, kad grįšite į vėjo ir darganos „išgairintus“ namus, nes siurblys padės palaikyti tolygią šilumą visuose namuose. Cirkuliaciniai siurbliai karštam vandeniui pumpuoti taip pat ženkliai prisideda prie to, kad namuose būtų pakankamai taupiai naudojami elektros energijos ištekliai.

Kokius kriterijus įvertinti, renkantis cirkuliacinį siurblį karštam vandeniui?

Įsigyjant cirkuliacinį siurblį karštam vandeniui, būtina įvertinti tikrai gausią „puokštę“ kriterijų. Cirkuliacinio siurblio pasirinkimas, pirmiausia, priklauso nuo to, ar cirkuliacinį siurblį planuojate įrengti prie jau veikiančios šildymo sistemos, ar tai bus naujai montuojamos šildymo sistemos dalis.

Pagrindiniais cirkuliacinių siurblių, skirtų karštam vandeniui pumpuoti, pasirinkimo kriterijais yra įvardijami du kriterijai, t. y., jų galingumas ir efektyvumas. Klaidingai manoma, kad itin didelės galios cirkuliacinis siurblys yra pats geriausias pasirinkimas. Vis dėlto specialistai pataria renkantis cirkuliacinius siurblius pirmenybę teikti reikiamos (ne būtinai didžiausios) galios siurbliams, nes tik tada jie bus efektyviausi. Ne ką mažiau svarbu įvertinti ir tokias šių siurblių savybes kaip, pavyzdžiui, jų našumas, maksimali vandens temperatūra, slėgis (nuo 1 m iki 9,8 m), reguliatoriaus greičių skaičius, pajungimo tipas, cirkuliacinio siurblio karštam vandeniui montažinis ilgis ir t. t.

Užsakymo Nr. KMC220155

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: