Pixbay.com archyvo nuotr.

Garsioji Marilyn Monroe frazė „Deimantai – geriausi merginų draugai“ nepraranda savo aktualumo ištisus dešimtmečius. Žiedai su brangakmeniais yra puikus būdas parodyti dėmesį ir išreikšti meilę, todėl deimantai ir briliantai dominuoja vestuvių bei sužadėtuvių žieduose. Subtilus spindesys ar dėmesį kaustantis žėrėjimas? Platus briliantų ratas ar subtili deimantinė juostelė? Patariame, kada ir kokį žiedą rinktis.

Visų pirma, reikia prisiminti, kad deimantai turi savo istoriją ir ypatingą energetiką. Tai vieni rečiausių brangiųjų akmenų pasaulyje, dėl kurių praeityje kilo ne viena nuožmi kova. Didinga istorija ir išskirtinumas suteikia deimantams ypatingą galią simbolizuoti meilę, amžinybę, ištikimybę – tai klasikinių vertybių atspindys, kuriam neįmanoma atsispirti.

Sužadėtuvių žiedai

Šie žiedai liudija giliausius jausmus, tad dažniausiai pasirenkami papuošalai, kurie tiesiog negali likti nepastebėti. Žiedas su deimantų juostele yra puikus variantas. Tokie sužadėtuvių žiedai atrodo prabangiai, tačiau gana subtiliai, juos galima derinti prie kasdienio garderobo ir nešioti nuolat. Žiedas su deimantine juostele patiks įvairaus amžiaus merginoms ir moterims, tai stilingas ir universalus papuošalas.

Deimantų juostelė gali būti derinama su įvairiais metalais, originalumo žiedui suteikia įvairios formos detalės, tačiau ne mažiau populiarus ir minimalistinis dizainas, kai brangakmeniai metalą tarsi paslepia. Šio tipo žiedai yra vienas populiariausių pasirinkimų. Klasiška klasikinė žiedo išvaizda spinduliuoja subtilią prabangą, tačiau negalima pamiršti, kad sužadėtuvių žiedas gali atrodyti net ir labai puošnus – jį renkant ribos tiesiog neegzistuoja! 

Vestuviniai žiedai su deimantais

Vestuviniai žiedai dažniausiai yra nešiojami nuolat, tad renkantis papuošalą tai pravartu prisiminti. Skaidrūs brangakmeniai šiuo atžvilgiu yra nepralenkiami, nes jie žėri subtiliai, puikiai dera prie įvairaus garderobo.

Vestuviniai žiedai su deimantais gali atrodyti labai įvairiai: jų išvaizda varijuoja nuo siauros minimalistinio stiliaus deimantų juostelės iki vieno stambesnio žėrinčio brangakmenio, apsupto mažyčių deimančiukų. Didelis asortimentas leis kiekvienai porai atrasti tai, kas geriausiai atitinka poreikius ir lūkesčius, tačiau dvejoti, kad vestuviniai žiedai su deimantais yra geriausias pasirinkimas, tikrai neverta. 

Vestuviniai žiedai su briliantais

Briliantai – tai šlifuoti deimantai. Šis procesas suteikia tvirčiausiu pasaulyje laikomam brangakmeniui ypatingą švytėjimą. Briaunos krintančią šviesą įtraukia į žaismą, kuriame atsiskleidžia gražiausios brilianto savybės.

Žiedų gamybai naudojami įvairios formos briliantai, kuriuos juvelyrai dėlioja grupėmis, išgaudami liniją ar ratą. Stambesni brangakmeniai savaime atrodo įspūdingai, todėl žiedui pakaks ir vieno tokio akcento. Subtilumas ir prabanga visada lydi brangius papuošalus, tad vestuviniai žiedai su briliantais yra itin stilingi. Čia vyrauja nemari klasika, kurios žavesys tiesiog pakeri – jam neįmanoma atsispirti.

Vestuviniai žiedai su briliantais puikiai tinka išreikšti jausmams. Tai nesenstantis papuošalas, kuris visada primins apie svarbius ir jausmingus gyvenimo įvykius, todėl briliantai yra tobulas pasirinkimas tiek piršlyboms, tiek vestuvėms.

Prekyba žiedais – https://fashiongold.lt/lt/

Užsakymo Nr. KMC200056

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: