Organizatorių archyvo nuotr.

Galbūt sutiksite, kad sėjos etapas yra labai atsakingas metas visiems ūkininkams. Norint pasiekti geriausią įmanomą derlių, visos sėjos operacijos turi būti atliekamos laiku ir tiksliai. Optimaliam efektyvumui užtikrinti reikalinga moderni, patikima ir kokybiška įranga. Jeigu ieškote patikimos diskinės, akėčios ar juostinės sėjamosios, UAB „Audrokesta“ komanda siūlo įvairių tipų sėjamasias patraukliomis kainomis – apsilankykite audrokesta.lt ir išsirinkite sau tinkamiausią!

Kokios sėjamosios yra rinkos lyderės?

Sėjamosios yra gana populiarios, dėl to tikrai galėsite išsirinkti vieną iš jų. Ūkininkai dažniausiai siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, kuris yrs Horsch sėjamosios, pasižyminčios tikslumą, didelį greitį ir idealų prisitaikymą prie dirvos. Šiandien rinkoje yra didžiulis inovatyvių, galingų ir patikimų sėjamųjų pasirinkimas. Dabar tai labai efektyvios, greitos ir tikslios sėjamosios. Jos tinka dirvožemiams, kuriems reikia papildomo tankinimo. Su šia mašina galima pasiekti labai gerų daiginimo rezultatų. Sėjamųjų gamintojai naudojasi šiais kriterijais, siekdami galingo sodinimo ir labai tikslaus greito sėjimo. Sėjamosios puikiai sutankina dirvą, o sėjamoji, pasirinkta iš tinkamo tiekėjo, visuomet yra patvari. Kai norite pasiekti tolygų ir tankų daigų dygimą, prieš ir po sodinimo turite purenti dirvą. Ši mašina turi priekinį įrankį, kuris labai efektyviai apdirba žemę. Taip taupomas kuras ir laikas, o svarbiausia – dirvožemio drėgmė.

Organizatorių archyvo nuotr.

Ar verta pasirinkti universalumą?

Naudokite bendrosios paskirties, universalią sėjamąją, kai reikia atlikti minimalų žemės dirbimą arba dirvą. Atminkite, jog darbo įrankiai ir tarpo plotis tarp jų parenkami pagal Jūsų norus ir poreikius. Naudodami daugiafunkcį sodintuvą galėsite dirbti su įvairių tipų dirvožemiais ir naudoti skirtingas dirvos paruošimo sistemas. Šios mašinos yra aukštos kokybės, turi ilgą veikimo laiką ir mažas eksploatavimo išlaidas. Tokias sėjamasias galima nesunkiai reguliuoti, o geriausia – jos nereikalauja ypatingos priežiūros, o tai taip pat sutaupo daug laiko. Renkantis tokią mašiną, svarbiausia, ar pasirinktas sėklų įterpimas yra labai tikslus. Šią funkciją turi visos naujos kartos sėjamosios. Ši funkcija turi didžiausią įtaką vienodam daigų dygimui. Jei jau užsiimate ūkiu, tikriausiai žinote, kad prieš sodinant dirvą reikia tinkamai ją sutankinti. Štai kodėl sėjamoji mašina turi nuimamus ratus, kurie padeda sukurti tolygią dirvožemio struktūrą visame plote. Tai labai svarbu ten, kur žemė yra lengva. Sėjos padėklai skirti suskaldyti dirvą ir išdėlioti sėklas vagos apačioje. Mašinoje yra plieninis vamzdis, kuris mechaniniu būdu išmeta sėklas.Naujausios mašinos turi skirtingą tarpų plotį. Dažniausiai perkami tie, kurių tarpo plotis 12,5 cm arba 16,7 cm. Taip pat turėtumėte žinoti, kad plūgas turi net du 38 cm skersmens diskus. Už jų yra įmontuotas slėgio ratas. Dabar šie klipų ratai yra labai modernūs. Mašina turi tvirtus stipinus ir elastingas gumines padangas, todėl su tokia mašina galite dirbti lengvai ir paprastai net ir labai šlapioje dirvoje. Kai diskai ir suspaudimo volai didesni, sėti galima labiau įspaudžiant noragus į žemę. Taip neįstrigsite dirvoje, kad ir kokia ji būtų drėgna.

Pasirinkite sėjamąją savo ūkiui, kad galėtumėte kokybiškai ir greitai atlikti ūkio darbus. Juk dabar vertinga į ūkį įtraukti ir naujesnes technologijas, atnaujinti ūkio techniką. Suprantama, jog visų ūkio agregatų susipirkti neįmanoma, dėl to visuomet galima pirkti naudotą žemės ūkio techniką, tuomet tikrai pavyks sutaupyti.

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: