Organizatorių archyvo nuotr.

Nors dažniausiai apatinių spalvą renkamės atsižvelgdamos į savo drabužius ar netgi figūros tipą, pasirodo, jog atitinkami atspalviai šį tą byloja ir apie mūsų asmenybę. Jei norite apie save sužinoti įdomių faktų, atkreipkite dėmesį, kokie atspalviai dominuoja Jūsų apatinio trikotažo stalčiuje ir pasitikrinkite, kaip šie tonai atskleidžia Jūsų charakterį.

Juoda

Tai – nesenstantis, klasikinis pasirinkimas, kurį galima rasti praktiškai kiekvienos moters apatinių stalčiuje. Visgi, jeigu ši spalva Jūsų spintelėje yra dominuojanti, tikėtina, jog esate stipri ir drąsi asmenybė, kuri puikiai žino, ko nori ir visada be vargo tai gauna. Santykiuose esate linkusi dominuoti, tačiau tikrąsias savo emocijas neretai pasiliekate tik sau.

Balta

Tokią apatinio trikotažą spalvą besirenkančios moterys vertina paprastumą ir dažniausiai nepersistengia demonstruodamos savo grožį – jos mėgsta tai daryti atitinkamu laiku ir atitinkamoje vietoje. Šios damos yra atviros naujiems pasiūlymams, meilios, malonios ir rūpestingos – nors kas nors galėtų jas pavadinti šiek tiek nuobodžiomis, tokioms asmenybėms ypač paprasta susidraugauti su naujais žmonėmis.

Mėlyna

Tiek tamsiai mėlynus, tiek žydrus apatinius mėgstančios moterys iš esmės yra labai nepriklausomos, tačiau tuo pačiu jos laikomos tikromis romantikėmis, nuolat svajojančiomis patirti kojas pakertantį įsimylėjimo jausmą. Tikėtina, kad puoselėjate unikalų įvaizdį, kuris kai kam netgi gali pasirodyti šiek tiek meniškas. Tačiau iš tiesų esate nuoširdi ir ganėtinai atvira asmenybė.

Raudona

Nesuklysime pasakydami, kad būtent šios spalvos apatiniai pirmiausiai asocijuojasi su seksualumu ir aistra – to netrūksta ir juos dėvinčioms moterims. Tokios damos puikiai žino, ko nori, mėgsta būti dėmesio centre ir geba pabrėžti savo stiprybes taip, jog kiti negalėtų atsispirti jų žavesiui. Esate energinga asmenybė, tačiau to paties tikitės ir iš aplinkinių – dėl to neretai tampate reikli ar netgi šiek tiek dramatiška.

Rožinė

Jei apatinių lentynoje dominuoja aštrūs rožiniai atspalviai, Jūsų asmenybė panaši į tą, kuri mieliausiai renkasi raudonos spalvos apatinį trikotažą. Tačiau jeigu rožinė spalva yra švelni, esate labai moteriška, švelni, jautri ir romantiška asmenybė. Meilė nuo Jūsų gyvenimo yra neatsiejama – tikėtina, kad svajojate surasti rūpestingą, su Jumis kaip su princese besielgiantį vyrą. Tokios moterys taip pat dažnai yra orientuotos į grožį: mėgsta puoštis ir nevengia ryškiau pasidažyti.

Smėlinė

Šią spalvą besirenkančios moterys yra pakankamai ramios ir vertinančios natūralumą. Tačiau tuo pačiu jos atsipalaidavusios ir neturi didelių paslapčių. Tokios damos draugų kompanijoje gali mėgti šiek tiek daugiau pakalbėti, tačiau jų tikslai ir gyvenimo siekiai dažniausiai yra pakankamai aiškūs ir atviri.

Kūno spalva

Tokios spalvos kelnaitės ir liemenėlės internetu pastaruoju metu yra vienos populiariausių, o apskritai šį atspalvį galima apibūdinti kaip vieną praktiškiausių. Tokiomis laikomos ir jį besirenkančios moterys, tačiau tai tikrai nereiškia, kad spraudžiate save į rėmus. Priešingai, tikėtina, kad esate drąsi, atsipalaidavusi ir nieko neslepianti asmenybė. Jūs nesivaikote madų ir dėl to draugų tarpe neretai tampate sektinu stiliaus pavyzdžiu.

Žalia

Tai nėra pati populiariausia apatinio trikotažo spalva, tad toks pasirinkimas iš karto byloja, kad nevengiate išsiskirti iš minios ir nesivaikote to, kas madinga – pirmenybę visuomet teikiate asmeniniams savo poreikiams. Tokios moterys dažniausiai labai tvirtai stovi ant kojų ir visuomet vadovaujasi protu, o ne širdimi ar jausmais.

Geltona

Tokius apatinius dažniausiai renkasi optimizmo nestokojančios, visuomet gerai nusiteikusios, tačiau tuo pačiu aukštu intelektu pasigirti galinčios moterys. Tikėtina, kad visuomet teigiamai žiūrite į bet kokias gyvenimo permainas ir esate pakankamai žaisminga, naujų idėjų kupina asmenybė – dėl to su Jumis aplinkiniams niekuomet nebūna nuobodu.

Violetinė

Šią spalvą besirenkančios moterys dažniausiai yra lojalios ir geriausiai jaučiasi ilgalaikiuose santykiuose. Jos apibūdinamos kaip švelnios romantikės, kurios kartais gali būti labai lengvai pažeidžiamos. Visgi, subtiliam Jūsų grožiui ir jautriai asmenybei vyrams iš tiesų yra labai sunku atsispirti – tikriausiai jau esate tai pastebėjusios.

Tikėtina, kad tarp visų šių bruožų atrasite bent kelis, kurie bus artimi ir Jums. Juos reikėtų turėti omenyje ir tuomet, kai rinksitės naują apatinį trikotažą – platų jo pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba spustelėję čia: https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/apatinis-trikotazas-moterims.

Užsakymo Nr. KMC210009

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: