Organizatorių archyvo nuotr.

Pasiruoškite pasinerti į spalvingą rudens glėbį vos įžengus į kiemą – atėjus vėsesniems orams ir ryškesnėms spalvoms, šis sezonas suteikia puikią galimybę įkvėpti jūsų lauko erdvei jaukios atmosferos. Nuo šiltų gamtos paletės tonų iki mirgančio lauko apšvietimo spindesio, pristatome keletą sumanių idėjų, padėsiančių sukurti vaizdingą rudens prieglobstį savo kieme.

Rudeniškos grindinio trinkelės

Tarp rudens lapijos ir subtilaus vėsumo ore, apsvarstykite žavią rudens grindinio trinkelių idėją. Pastaroji pasitarnaus dar labiau, jei jūsų kiemui seniai reikėjo tokių rimtesnių pokyčių – galbūt senasis grindinys suskilinėjęs, pro tarpelius veržiasi piktžolės? Pagalvokite apie takus, papuoštus žemiškų atspalvių trinkelėmis, imituojančiomis nukritusių lapų spalvas ir kuriančiomis vizualiai malonią kelionę per jūsų lauko erdvę. Nesvarbu, ar renkatės natūralaus akmens trinkeles, ar papuoštas gintaro ir rūdžių atspalviais, svarbiausia po kojomis regėti rudens puošnumą. Šis pasirinkimas ne tik prisidės prie estetikos, bet ir suteiks apčiuopiamą ryšį su sezono esme, o ką jau kalbėti apie derinimą prie bendro namo dizaino – žemiški atspalviai niekada nesensta!

Lauko židinys

Tarp gaivaus oro ir kerinčio rudens grožio, lauko židinys jūsų kieme stovės kaip tikras švyturys. Saulei leidžiantis anksčiau ir temperatūrai pradėjus kristi, toks jaukus priedas suteiks jūsų lauko erdvei šilumos, kurios ankstyvą rudenį dar taip nesinori paleisti. Lauko židinys išsiskiria rafinuotumu ir neabejotinai taps susibūrimų centru, sukeldamas įtaigų liepsnų šokį, pritraukiantį draugus ir šeimą. Be to, toks šilumos šaltinis suteikia kaimiško žavesio, o medienos traškėjimas ir nuo liepsnų sklindanti šiluma sukelia nepakartojamą rudenišką jaukumo jausmą. Nesvarbu, ar jus labiau traukia židinio elegancija, ar žemiškas paprastumas, abu faktoriai suteikia puikią galimybę pratęsti įvairias veiklas kieme net atšalus. Įsivaizduokite, kad gurkšnojate karštą obuolių sidrą, kepate zefyrus arba tiesiog mėgaujatės šiluma įsisupę į jaukų pledą.

Dekoracijos

Paskutinis akcentas – kiemo puošimas nuostabiais rudens vainikais, girliandomis ir kitomis lauko dekoracijomis. Vainikai, dažniausiai gaminami iš džiovintų lapų, kankorėžių ir uogų mišinio, pasveikina kiekvieną svečią. Be to, jų gaminimas gali tapti smagiu užsiėmimu visai šeimai. Nesvarbu, ar kabinsite juos ant priekinių durų, ar ant sienų ar net ant tvorų, šie vainikai puikiai atspindės rudens sezono dvasią. Girliandos – kiek puošnesnis variantas, neabejotinai suteiksiantis įnoringumo ar net ekstravagancijos. Šiuos galima suverti išilgai turėklų, apvynioti stulpus ar net pakabinti ant medžių ir taip įnešti šventinės energijos. Be vainikų ir girliandų, galima atrasti daugybę kitų rudeniškų dekoracijų. Jaukūs žibintai ar net viena kita ištaiginga kaliausė įkvėps jūsų kiemui jaukumo ir išskirtinumo, o mediniai ženklai su frazėmis ir statinės, pripildytos tikrų ar dirbtinių rudeniškų gėrybių, prisidės prie vaizdingos scenos.

Norint įgyvendinti tokius meniškus ir jaukus vaizdinius, gali prireikti nemažos pinigų sumos ir ilgų prekių paieškų. Kad viską atliktumėte kuo greičiau ir pigiau, rekomenduojame peržvelgti statybų ir buities prekių parduotuvių nuolaidų pasiūlymus – čia atrasite naujausius ypatingų pasiūlymų leidinius vienoje vietoje. Sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko!

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: