Organizatorių archyvo nuotr.

Nagų dailė, kaip ir tatuiruotės, pastaraisiais metais pamažu populiarėja. Žmonės pradėjo dažniau naudoti nagų dailę tiek oficialiuose, tiek neoficialiuose renginiuose, todėl ši meno forma tapo būtina daugelio žmonių visame pasaulyje aksesuaru.

Tačiau, kitaip nei tatuiruotės, nagų dailė išliko subtilesnė meno forma, nes joje nėra ilgalaikių piešinių. Labai svarbu žinoti, kaip žingsnis po žingsnio lakuoti nagus. Dizainus galima lengvai pašalinti, jei norite juos pakeisti arba visiškai pašalinti. Nagų dailę kurti lengva, tereikia būti šiek tiek kūrybingiems, kad galėtumėte pasirinkti norimus nagų piešinius. Kūrybiškumas labai praverčia šiame mene, o viskas, ko jums reikia toliau, yra įvairių spalvų storas nagų lakas ir galbūt šiek tiek blizgučių, jei norite toliau eksperimentuoti. Yra labai paprastas procesas, kuriuo galite sukurti nagų dailę, o toliau pateikiamas išsamus būdas, kaip tobulai nudažyti nagus?

Susirinkite visus įrankius

Pirmas žingsnis siekiant sukurti puikų nagų piešinį – surūšiuoti visus reikiamus įrankius į vieną vietą. Tai apima pasirinktas nagų lako spalvas, nagų lako valiklį, šepetėlius, džiovintuvą ir visa kita, ko jums reikia. Šalia taip pat turėkite gerą vatos gumulėlį, kad galėtumėte lengvai nuvalyti išsiliejusias medžiagas. Jūsų įrankiai yra labai svarbūs, kai kalbama apie tinkamus nagų dailės dizainus, nes kuo daugiau spalvų turėsite, tuo daugiau galėsite eksperimentuoti su įvairiais dizainais. Daug kokybiškų nagų priežiūros įrankių rasite apsilankę http://dimoda.lt/ puslapyje.

Organizatorių archyvo nuotr.

Kūrybiškumas:

Antras svarbus dalykas, kurį turite turėti, yra kūrybiškumas. Turite norėti eksperimentuoti su įvairiais dizainais, kad rastumėte tokį, kuris puikiai derėtų prie progos, kuriai norite naudoti nagų dailę. Laisvą dieną galite kelias valandas sėdėti ir eksperimentuoti su daugybe dizainų, kad rastumėte tą, kuris jums tinka labiausiai ir lengviausiai. Praktika neabejotinai patobulins jūsų įgūdžius, taip pat sumažins laiką, reikalingą konkrečiam dizainui sukurti.

Dubuo su vandeniu:

Neužmirškite, kada reikės nuplauti išsiliejusį vandenį, kuris gali išsilieti kuriant nagų dailę. Jei žinote, kaip tinkamai naudoti vandenį, vandenį taip pat galima naudoti nagų dailės darbams greitai išdžiovinti. Greitam nagų džiovinimui geriausiai tinka ledinis vanduo, kurį reikia panardinti ir palaikyti vandenyje bent dvidešimt minučių. Vanduo yra labai naudinga priemonė kuriant dailų nagų meną.

Tvirtos rankos:

Jei žinote, kaip lakuoti nagus, reikalingos tvirtos rankos. Visada geriau, kad prieš pradėdami lakuoti nagus, norimą dizainą nupieštumėte ant popieriaus lapo. Nagų dailė yra palyginti paprasta ir puikiai atrodo, kai naudojami drąsūs ir paprasti dizainai. Nupiešę dizainą ant popieriaus lapo turėsite nuorodą ir kartu įgysite pasitikėjimo savimi, kad galėtumėte tęsti ir toliau kurti tokį patį dizainą ant nagų.

Kai iš tikrųjų sėsite prie darbų, skirkite laiko šonams nuvalyti, kol lakuosite pirštus. Naudokite pasirinktą spalvą ir užtepkite gerus du sluoksnius, kad išliktų storis. Po to nedideliu teptuku galite pradėti kurti pasirinktą dizainą. Sėkmingai sukūrę dizainą, palaikykite, kad išdžiūtų bent 15 minučių, ir tik tada, jei norite, pridėkite blizgučių. Tai visas nagų dailės kūrimo procesas.

Diy nagų dažymo idėja:

Pastelinės spalvos yra naujausia nagų dažų tendencija. Jų būna įvairių subtilių atspalvių ir nuogų atspalvių. Pastelinės spalvos ant pirštų atrodo labai kreminės ir gali išgauti prašmatnų įvaizdį. Jos puikiai tinka dienos vakarėliams.

Jei ieškote kažko, kas atrodytų švariai, minimaliai, bet gražiai, vadovaukitės šiais patarimais ir susikurkite tobulus pastelinius nagus:

Pasirinkite gražų atspalvį iš daugybės pastelinių atspalvių – nude, alyvinės, kūdikio mėlynos, cukraus vatos ir t. t.,

  • Nušveiskite nagus, kad jie būtų lygūs
  • Užtepkite pagrindo sluoksnį ir leiskite jam išdžiūti
  • Kai išdžius, užtepkite antrą sluoksnį.
  • Jei pageidaujate matinės išvaizdos, galite leisti antrajam sluoksniui išdžiūti.
  • Norite blizgaus? Ant viršaus užtepkite bespalvio nagų lako ir palikite išdžiūti
  • valio! Galite puikuotis nuostabiai nudažytais nagais.

Nagų dažai ne tik suteikia nagams grožio, bet ir tvirtumo. Pasirinkę geros kokybės prekės ženklo nagų laką, galite apsaugoti trapius nagus nuo lūžinėjimo. Patariama naudoti valiklį be acetono, kad apsaugotumėte išorinį nagų sluoksnį. Pasitelkę šiek tiek kantrybės ir tikslumo, galite susikurti nagus, kurie gali užkariauti pasaulį.

Užsakymo Nr. KMC210099

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: