Organizatorių archyvo nuotr.

Įsigijus išmanųjį telefoną labai svarbu juo tinkamai pasirūpinti. Dviračio išradinėti tikrai nereikės, o tam laisvai galės padėti išmaniojo įrenginio dėkliukas ir apsauginis stikliukas. Norint, kad apsauginės priemonės atliktų savo funkciją, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip tą priemonę realizuoti ant išmaniojo įrenginio.

Nuo pirmo iki trečio žingsnio

Visų pirmiausia reikia pasiruošti švarų pagrindą, ant kurio norėsite padėti išmanųjį telefoną. Šis dalykas yra ypatingai svarbus, nes klijuojant apsauginį stikliuką ir atsiradus net mažiausiai dulkelei, ši gali sudaryti gana didžiulį tarpą tarp telefono ekrano ir apsauginės priemonės. Taigi, prieš pradedant procedūrą labai svarbu tinkamai nusivalyti stalo paviršių ant kurio klijuosite stikliuką. Taip pat nepamirškite nusiplauti ir rankų.

Atsargiai išimkite savo išmanųjį telefoną iš dėklo bei kruopščiai nuvalykite visą jo korpusą. Geriausias variantas būtų toks, kad po juo pasidėtumėte lygų paviršių, kad esantis stiklas neišsipurvintų ir nesusibraižytų.
Nuo išmaniojo ekrano nuimkite seną stikliuką arba plėvelę, o jeigu telefonas naujas – įsitikinkite, kad ant jo nėra jokios plėvelės.

Nuo ketvirto iki šešto žingsnio

Jeigu supratote, kad ant ekrano nėra jokios papildomos plėvelės, kruopščiai jį nuvalykite tam specialiu ekrano valikliu bei švaria servetėle. Šis žingsnis yra vos ne svarbiausias, nes nuo ekrano nuvalymo kokybės priklauso visas galutinis rezultatas. Nepamirškite atkreipti dėmesio ir į ekrano kraštus – juose yra labiausiai linkę susikaupti nešvarumai. Nuvalę ekraną, jį nusausinkite ir nebelieskite. Apsauginės plėvelės telefonams yra linkusios atsiklijuoti, jeigu ekrano paviršius yra iš naujo suriebaluojamas.
Kiekvieno apsauginio stikliuko komplekte turi būti užklijuotas „dust remover“ lipdukas, kurio funkcija yra surinkti nuo ekrano visas esamas dulkes, kurių negali pastebėti mūsų akis. Tiesa, su šiuo lipduku reikėtų elgtis gana atsargiai ir labai greitai. Atsargiai, nes lipdukas gali stipriai prilipti prie ekrano, o greitai, kad nematomos dulkės vėl nepriliptų prie nuvalyto ekrano.

Paskutinis – atidumo reikalaujantis žingsnis

Kai dulkės nuo ekrano yra nuvalytos, metas pereiti prie apsauginio stikliuko klijavimo. Lengvai atkelkite stikliuką nuo plastmasės ir šį laikykite lipnia dalimi į apačią. Būtent esant tokiai pozicijai neprikris jokių papildomų dulkelių. Nedarant jokių staigių judesių, stikliuką nuleiskite kuo arčiau ekrano. Apsauginį stikliuką iš pirštų reikėtų paleisti tada, kai jau matote, jog ji priglus tolygiai. Tuomet ją lengvai spustelėkite pirštu bei perbraukite per ekrano vidurį. Turėtumėte pamatyti, kaip apsauginis stikliukas dailiai priglunda prie ekrano.

Jeigu jūsų išmanusis telefonas turi lenktą ekraną, nepamirškite pirštu perbraukti ir per jo kraštelius, kad šie neatsiklijuotų. Taip pat, jeigu pamatėte oro burbuliukų, neišsigąskite, ir juos lengvai su pirštu išstumkite į apsauginio stikliuko kamputį.

Užsakymo Nr. KMC2022103

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: