Organizatorių archyvo nuotr.

Lietuvoje kaip įprasta mūsų regiono šalims gilios laidotuvių ir kapų priežiūros tradicijos. Įprasta, kad šeimos nariai dažnai aplanko kapą, tokiu būdu pagerbdami mirusį asmenį. Paskutinės poilsio vietos lankymas dažnai tampa žmonėms paskutiniu ryšio kanalu su brangiu artimuoju, tad artimieji stengiasi ne tik kuo gražiau papuošti kapavietę, tam kad ši vieta atrodytų kuo ypatingesnė, bet ir skiria laiko savaitgaliais, ar šeimoms reikšmingų progų metu pagerbti išėjusius. Kapų lankymas gali padėti mirusiojo artimiesiems bent šiek tiek susidoroti su liūdesiu, neviltimi netekus brangaus žmogaus. Tvarkydami, puoselėdami kapus, žmonės tarsi „primena“ velioniui, koks jis buvo ir yra brangus. Gražiai sutvarkytas kapas – tarsi išreikšta pagalba mirusiajam, tam jog jis galėtų ramiai ilsėtis ramybėje.

Visgi kapų tvarkymas neturi būti našta ar sunkumą kelianti prievolė. Dalis lietuvių gyvena laikinoje ar dalinėje emigracijoje, persikelia į kitus šalies regionus, ar dėl kažkurių kitų priežasčių nori ir gali kapų priežiūros rūpesčius spręsti paprasčiau. Tam visada galima rasti pagalbą.

Apsilankę internetinėje svetanėje kaputvarkymas.lt – galite išspręsti visus kapų piežiūros iššūkius.

Kapų tvarkymas granito skalda vienas iš populiariausių, praktiškiausių ir pigiausių kapų tvarkymo pasirinkimų.

Pagal Jūsų poreikius atliksime įvairius kapų tvarkymo darbus. Kapavietės grunto, žemių, smėlio išvežimas/atvežimas, išlyginimas, geotekstilės/plėvelės tiesimas, įvairių formų, lankų, juostelių, bortelių, trinkelių atskyrimas skaldos nuo žemės ploto augalams. Kapavietę taip pat galima papuošti įvairiais granito gėlynais, granito žvakidėmis ar granito vazomis.

Kapų tvarkymas smėliu – praktiškas pasirinkimas jeigu šalia auga pušys ar kiti medžiai ir dažnai krenta spygliai ar lapai, nuo smėlio lengva nugriebti net smulkiausias šiukšles, jį lengva prižiūrėti ir bet kada prireikus galima lengvai papildyti ar pakeisti nauju.

Vis populiarėjantis kapų tvarkymo pasirinkimas – kapo dengimas granito plokštėmis. Tai praktiškas ir daug priežiūros nereikalaujantis būdas sutvarkyti artimųjų kapus, ypač tuo atveju, kai daug keliaujate, dirbate ir nėra artimųjų kurie galėtų padėti prižiūrėti kapus.

Galime pasiūlyti trinkelių klojimą aplink kapavietės kraštus. Tai puikus būdas apsisaugoti nuo aplink kapą augančių žolių, trinkeles lengva prižiūrėti, nušluoti.

Pas mus rasite platų kapų įrengimo, dekoravimo ir priežiūros paslaugų spektrą: kapavietės pamatų liejimas, kokybiškų akmens paminklų pasiūla, granito paminklų restauravimas, šlifavimas, teraco akmens paminklų atnaujinimas.

Organizatorių archyvo nuotr.

Taip pat jeigu prižiūrėti kapavietės neturite laiko, ar gyvenate per toli, siūlome pasinaudoti mūsų kapaviečių nuolatinės priežiūros paslaugomis Kaune. (Visas kitas paslaugas atliekame visoje Lietuvoje).

Kapavietę galime aplankyti du kartus ar kartą per mėnesį.

Tvarkymo metu atliekame šiuos darbus: nuvalome paminklą ir granito bortelius, nugriebiame visas šiukšles, lapus, spyglius aplink kapavietę ir kapavietės viduje. Išravime visas piktžoles gėlynuose bei aplink pamatus. Pagal jūsų pageidavimus sodiname ir keičiame pagal sezoną vienmetes gėles, pamerkiame gėlių šakas, uždegame žvakutes.

Yra galimybė papildomai tvarkyti kapavietę esant mirusiųjų gimtadieniams, vardadieniams bei įvairiomis kitomis progomis, metinėmis. Apsodinti gėlėmis, padėti gyvų/dirbtinų gėlių puokštelę ar uždegti žvakių.

Dažniausiai kapaviečių tvarkymo sezonas prasideda nuo Balandžio iki Lapkričio mėnesio. Jeigu yra papildomas pageidavimas, kapavietę galime prižiūrėti ištisus metus.

Po kiekvieno tvarkymo atsiunčiame nuotraukas Jūsų nurodytu el. paštu ar per Jums patogią programėlę (Viber, Whatsapp, Facebook messenger ar kt.). Nuolatinės priežiūros kaina nuo 20€/mėn.

Apsilankykite kaputvarkymas.lt ir išsirinkite tinkamiausius kapų priežiūros sprendimus.

Užsakymo Nr. KMC210030

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: