Šiomis dienomis nuolat auga žmonių susidomėjimas tuo, kaip savo namus paversti tikra jaukumo oaze, kurioje galima atsipalaiduoti po sunkių kasdienių darbų, pamiršti stresą bei daug jėgų reikalaujančius darbus. Tam, kad namai iš tikrųjų taptų poilsio vieta ir galima būtų juose mėgautis gražiu, estetiniu vaizdu, reikia skirti nemažai laiko tam, kad būtų sukurtas malonus namų interjero dizainas. Interjero dizainas reikalauja mūsų dėmesingumo smulkmenoms bei tam tikrų žinių. Jei nusprendėte, kad savo namuose norite turėti karnizus, jums reikia žinoti kaip juos tinkamai išsirinkti.

Karnizai gali būti labai įvairių tipų ir labai lengva pasiklysti visoje siūlomoje įvairovėje. Tam, kad galėtumėte išsirinkti tinkamiausius, pirmiausia turite nuspręsti kokį montavimo tipą bei strypelių skaičių norite rinktis. Būtent pagal šiuos apsektus ir yra skiriami karnizų tipai. Populiariausi yra lubiniai bei prie sienų tvirtinami karnizai. Abu tipai turi savų privalumų ir trūkumų.

Prie sienų tvirtinamieji labiausiai yra vertinami dėl to, kad turi labai didelę įvairių stilių pasiūlą. Jų neįmanoma nepastebėti, nes jie savo išskirtiniu dizainu visuomet traukia namiškių bei svečių akį. Būtent todėl, jie automatiškai tampa savotišku bendro namų interjero dizaino akcentu. Tuo tarpu, lubiniai yra išskirtiniai tuo, kad padeda šiek tiek optiškai padidinti patalpą. Būtent dėl šios priežasties juos dažniausiai renkasi tie žmonės, kurie ieško sprendimo mažoms patalpoms.

Užsakymo Nr. KMC200004

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: