Organizatorių archyvo nuotr.

Uždaroji akcinė bendrovė VIDARA buvo įkurta 1992 m. vasario 12 dieną. Prekyba ir konsultavimas, padėjimas įsigyti kokybiškas prekes yra viena iš pagrindinių UAB „VIDARA“ veiklos sričių. Šios įmonės specializacija yra statybinės medžiagos: stogas/plienas, molis, betonas, gofruota kartono plokštė/ir visi jos priedai, lietaus nuotekų ir surinkimo sistemos, stogo langai ir saugos elementai, izoliacinės ir išorinės sienų apdailos medžiagos, kaminų sistemos ir apsaugos nuo žaibo elementai yra prekės, kurias galite įsigyti jų parduotuvėje. Argi nesmagu, jog tiek gerų ir vertingų prekių galima rasti vienoje vietoje?

UAB Vidara yra kelių žinomų statybinių medžiagų gamintojų Europoje ir pasaulyje atstovai, todėl jie gali pateikti modernias stogo dangas, išorines sienas apsaugančias medžiagas, daugiasluoksnes plokštes, laikančias paklotes, tvirtinimo detales ir rėmo elementus. Visas prekes ir konsultaciją galite rasti vienoje vietoje, siūlome rinktis stogą iš “Vidara”

Organizatorių archyvo nuotr.

UAB Vidara turi net šešis pardavimo skyrius, kuriuose jūsų laukia ne tik puikios prekės, bet ir profesionalų konsultacija

Jie samdo aukštos kvalifikacijos darbuotojus, kurie yra pasirengę konsultuotis ir suteikti išsamią informaciją apie parduodamų produktų ir medžiagų technines charakteristikas. UAB Vidara visada gali atlikti reikiamus stogo ir išorinių sienų matavimus bei numatyti objektų skaičiavimus. Įmonės sertifikuoti ekspertai gali savo skaičiavimais patikrinti, ar sudėtingiausia konstrukcija yra tinkama būsimoms apkrovoms per trumpiausią įmanomą laiką. Klientų pageidavimu, logistikos skyrius gali laiku pristatyti įsigytas prekes į atokiausius šalies kampelius, dėl to galite nesijaudinti ir pasitikėti komanda. Juk taip patogu, kuomet daiktai patys atkeliauja į namus.

Be pagrindinės veiklos, kuri yra prekyba, įmonė taip pat sėkmingai atlieka bendrus statybos darbus, kultūros paveldo pastatų priežiūros darbus (aplinkos ministerijos pažymėjimas Nr. 0793), architektūrinio projektavimo ir elektros instaliacijos darbus iki 1000 V. Tai tik parodo, kokie profesionalai dirba įmonėje, dėl to galima jais pasitikėti.

Organizatorių archyvo nuotr.

Stogai ir jų priedai, kuriais prekiauja UAB Vidara

Šiferis stogams ir fasadams. Šiferis yra viena seniausių natūralių uolienų pasaulyje, padalinta į plonus sluoksnius (plokštes). Tai palyginti lengva, drėgmei atspari ir atšiauri oro sąlygoms atspari uoliena, ypač tinkama stogams ir daugiafunkciniams pastatams.

Lietaus nuotekų sistema. Lietaus kanalizacijos sistema naudojama gyvenamųjų ir pramoninių pastatų, taip pat senovinių ir aukos objektų statybai. Sistema yra patvari ir atspari atmosferos poveikiui bei mechaniniams pažeidimams.

Plokščia skarda. Plieninė plokštė su specialia paviršiaus danga yra tvirta, lengvai formuojama ir graži medžiaga. Specialus apsauginis sluoksnis ant plokštės yra atsparus kenksmingoms sąlygoms ir reikalauja minimalios priežiūros.

Stogo langai. VELUX daugiau nei 60 metų gamina aukštos kokybės stogo langus. Neprilygstamos produkto savybės leidžia mėgautis idealiu šviesos, gryno oro ir aiškių vaizdų deriniu, tobula namų aplinka.

Įprasta daugiasluoksnė plokštė. Mūsų daugiasluoksnės plokštės montavimo siena yra sandari, pasižymi didele šilumine varža, todėl gali sumažėti šildymo energijos sąnaudos. Geriausi turimi sprendimai padeda greitai ir nebrangiai sumontuoti sienas, pertvaras ir stogus.

Tai tik keletas stogų ir jų elementų, viską, ko jums reikia stogams ir jų apdailai rasite internetinėje parduotuvėje.

Užsakymo Nr. KMC210178

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: