Organizatorių archyvo nuotr.

Daugelis sako, kad namai turi būti gražiausia, patogiausia bei saugiausia vieta pasaulyje. Tačiau, ar pavyks pasiekti tokį rezultatą, priklausys nuo daugybės įvairių priežasčių. Viena jų yra ir statybų metu naudojamos žaliavos. Taigi, pasidomėkime, kuo yra svarbios žaliavos statant namus.

Ne paslaptis, kad vienas nedraugiškiausių svečių, kurio galite sulaukti savo namuose, yra pelėsis. Dėl jo, susidaro irimo procesai, todėl pažeidžiami įvairūs namo elementai, tad tenka skirti laiko, pinigų ir energijos atnaujinimui. Tačiau ir tai – dar ne viskas: nereikia pamiršti, kad pelėsis gali pakenkti namuose gyvenančių žmonių ir naminių gyvūnų savijautai. Na, o, kad jo išvengtumėte, labai svarbu, rinktis namus, kurie būtų pastatyti iš drėgmės neįgeriančių konstrukcijos,.

Ne paslaptis ir tai, kad įvairūs atmosferos reiškiniai – sniegas, šaltis, lietus, drėgmė, saulės spinduliai ir t.t., gali turėti deformuojantį poveikį kai kuriems pastato elementams. Taigi, dar vienas dalykas, į kurį svarbu atkreipti dėmesį, renkantis žaliavas, renkantis namo statyboms, yra tas, jog pirmenybę reikėtų teikti toms žaliavoms, kurios yra atsparios deformacijai, galinčiai atsirasti dėl išvardintų reiškinių.

Taigi, kaip matyti, jei pageidaujate gyventi kokybiškai, jaukiai, šiltai, estetiškai, patogiai, o taip pat – išvengti savijautą galinčių pabloginti veiksnių, tai, tokiu atveju, turėtumėte rinktis tokias medžiagas statyboms, kurios būtų atsparios drėgmei ir leistų išvengti pelėsio, o taip pat – tokias žaliavas, kurios nesideformuotų dėl šalčio, karščio, lietaus ar kitų atmosferos reiškinių.

Norite gyventi tokiame name, kuris ir pateisintų visus šiuos lūkesčius? Ypač puikiu pasirinkimu taps SIP namai. Šių namų statymui, yra naudojamos ne tik jau įvardintus, bet ir kitus kriterijus pateisinti galinčios žaliavos: tai – ugniai bei gniuždymui atsparūs elementai.

Tad užsitikrinkite aukštesnę gyvenimo kokybę, gyvendami drėgmei, pelėsiui bei deformacijoms, kurios galėtų kilti dėl atmosferos reiškinių, atspariame name. Tai – puikus pasirinkimas visiems, pageidaujantiems tokio būsto, kurio elementų nereikėtų atnaujinti jau po kelerių metų, o taip pat visiems, kuriems svarbi jų ir jų šeimos narių savijauta.

Partnerių turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: