Organizatorių archyvo nuotr.

Galima pastebėti, kad šiandien modulinė pirtis tapo neatsiejama poilsio ir sveikos gyvensenos dalimi. Kyla klausimas, kuo modulinės pirtys tokios ypatingos? Šiame straipsnyje, įmonės SHAPE HOUSE ekspertai pasidalins įžvalgomis apie didžiausius modulinių pirčių privalumus. 

Kas tai?

Modulinė pirtis – tai pirtis, kuri yra gaminama specialioje gamykloje ir dalimis surenkama kliento pasirinktoje vietoje.  Paprastai modulinės pirtys gaminamos iš medžio, tačiau gali būti naudojamos ir kitos medžiagos.

Privalumai

  • Ilgaamžiškumas. Modulinės pirtys yra gaminamos iš patvarios ir stiprios medienos, todėl gali tarnauti ilgus metus. 
  • Lengvas montavimas. Modulinės pirtys yra gaminamos specialioje gamykloje, o į reikiamą vietą yra atvežamos jos dalys, kurios sumontuojamos per 1-2 dienas. Tai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti nuosavą pirtį, bet nenori ilgai vargti dėl ilgo ir sudėtingo montavimo proceso ir įrengimo.
  • Efektyvus energijos taupymas. Kadangi modulinės pirtys yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, jos yra gerai izoliuotos, o tai reiškia, kad geriau išlaiko šilumą nei tradicinės pirtys. 
  • Galimybė perkelti iš vienos vietos į kitą. Modulinės pirtys yra kilnojami pastatai, todėl jas galite lengvai pervežti iš vienos vietos į kitą. Tai ypač naudinga, jei nuomojatės gyvenamąjį būstą arba jei ateityje planuojate persikelti.
  • Išskirtinė nauda sveikatai. Naudodamiesi moduline pirtimi jūs galite pagerinti savo sveikatą. Pavyzdžiui, sumažinti lėtinį skausmą, pagerinti odos būklę.
  • Patraukli kaina. Nors modulinės pirtys yra ekonomiškesnės nei tradicinės, kainos gali skirtis priklausomai nuo gamintojo ir pritaikymo lygio, funkcijų. 
  • Lengva priežiūra. Modulinės pirtys yra surenkamos iš anksto, todėl jos mažiau dėvisi nei tradicinės pirtys. Jeigu ant modulinės pirties stogo patenka sniego, tereikia jį nuvalyti. 

Kaip jos veikia?

Modulinėse pirtyse yra naudojama elektrinė krosnelė, kuri šildo oro erdvę iki aukštos temperatūros. Jūs galite patys reguliuoti temperatūrą pagal savo norus. Be to, daugumoje modulinių pirčių yra įvairių priedų, pavyzdžiui, vonios druskos, kurios suteikia dar malonesnę patirtį.

Taigi, pristatėme jums svarbiausią informaciją, apie modulines pirtis. Rinkitės kokybišką ir modernų poilsį kartu su mūsų gaminamomis modulinėmis pirtimis. 

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: