Organizatorių archyvo nuotr.

Ruduo puikus metas pailsėti nuo vasaros karščių, tačiau kartu su juo dažnai pastebime ir pokyčius susijusius su plaukų būkle. Staigus plaukų slinkimas, sausi plaukai, pleiskanos ir kt. Tai dažnai pasikartojantis reiškinys puoselėjamų plaukų savininkėms. Ar Jūs pastbėjote, kad rudenį plaukai tampa mažiau paklusnesno? Keli žingsniai kaip galite padėti savo plaukams pasiruošti rudens sezonui.

Šilko plaukų gumytės gali būti jūsų plaukų gelbėtojas ištisus metus, ypač sausu rudens oru. Žema rudens temperatūra ir staigus drėgmės sumažėjimas pre skatina galvos odos išsausėjimą. Jis išsausina plaukus ir juos susilpnina, todėl plaukai lūžinėja ir gali paintensyvėti jų slinkimas. Staigūs temperatūros ir drėgmės lygio pokyčiai skatina plaukų vėlimąsį ir įsielktrinimą, o tai yra papildoma žala mūsų plaukams.

Organizatorių archyvo nuotr.

SUMAŽINKITE PLAUKŲ SLINKIMĄ

Plaukų slinkimą ir plaukų lūžinėjimą gali sukelti daug faktorių, bet šiuos požymius įtakoja ir orų kaitą artėjant vėsiąjam sezonui.  Dėl natūralios drėgmės sumažėjimo ore susilpnėja ir plaukų šaknys, todėl intensyviau skilinėją plaukų galiukai skilinėjimas ir padidėja plaukų slinkimas. Šilkinės plaukų gumytės naudojimas kasdien padeda išlaikyti natūralią plaukų drėgmę. Šilkas  nelinkęs sugerti drėgmės į save audinys, todėl plaukai išlaiko blizgesį ir  ilgiau nei įprastai.

Sustabdyk plaukų vėlimąsi ir įsilektrinimą

Nekenčiate įsilektrinusių  ir besiveliančių plaukų jausmo kiekvieną kartą, kai bandote dailiai juo surišti? Atsisveikink su šiomis kliūtimis pasirinkdama šilkinės plaukų gumytės. Šilkas yra vienas ploniausių ir minkščiausių natūrialių audinių, kuris lengvai išsklysta iš plaukų, neveldmas ir nespausdamas jų. Įprastos plaukų gumytės stipriai spaudžia mūsų surištus plaukus ir surišimo vietoje plaukai trūkinėja, ko pasekoje lūžta arba išlenka,.Dėl natūralių antistatinių šilko savybių mūsų plaukai nesivelia ir tampa paklusnesni. Silkas yra švelnus plaukams, o naudojant tik šilkines plaukų gumytės, vėlimasis ir lūžinėjimas sumažėja iki 43 %.

Organizatorių archyvo nuotr.

Sumažinkite niežtinčios ir pleiskanojančios galvos odos tikimybę

Daugeliui iš mūsų tenka susidurti su pleiskanojančia ir niežtinčia galvos oda. Ypač šaltesniais mėnesiais  – šie nemalonūs pojūčiai atsiranda dėl sauso oro, tačiau rišėdamos šilko plaukų gumytės galite to išvengti. Šilkas pasižymi anti-absorbcinėmis savybėmis ir neištraukia natūralios drėgmės iš plaukų. Jis taip pat nesugeria natūralių galvos odos aliejų, reikalingų plaukų būklei palaikyti, todėl galvos oda yra optimaliai riebaluota ir sveika.

Atstatykite plaukų drėgmę 

Naudojant plaukų priemones, kuriose alpstu cheminių junginių ir įvairias formavimo žnyples plaukai dažnai gali būti pažeisti, ypač rudenį, jie praranda drėgmę ir blizgesį.  Naudojant plauku gumytes pagamintas iš šilko apsaugome savo plaukus ir nepažeidžiame dar labiau, kaip atsitinka naudojant poliesterines gumytes. Šilkas yra natūralus audinys, kuriame gausu 18 nepakeičiamų aminorūgščių ir plaukų baltymo sericino. Jis sustiprina plaukus neleidžia plaukams slinkti, nesukelia trinties ir visada palaiko optimalią drėgmę plaukuose.

Organizatorių archyvo nuotr.

Susigrąžinkite plaukų glotnumą ir žvilgesį

Jūsų plaukams stinga blizgesio žiemos sezonu? Šilko plaukų gumytės jums padės jį susigražinti. Nustatyta, kad šilkinės plaukų gumytės sumažina vandens absorbciją iš plaukų, todėl jie visą laiką išliks pridrėkinti ir nuostabiai blizgės. Šilkas išlaiko plaukų drėgmę, o plaukai nesivelia, tad atrodys spindintys ir žvilgantys. Taigi pritaikykite savo plaukus, kad galėtumėte naudoti šilko skruostus, kol dar neprasidėjo žiemos vėjai ir pabloginsite savo rūpesčius.

Šilkas nuostabiausia plaukų grožio paslaptis ir jo gaminiai tinka visų tipų plaukams. Šilkas turi daug privalumų plaukams, kurių negali pasiekti joks laikinas apsilankymas salone. Nedvejokite ir rinkitės plaukų gumytes pagamintas iš šilko ir investuokite į nuolatinę plaukų kokybę ir priežiūrą.

Užsakymo Nr. KMC220067

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: