Organizatorių archyvo nuotr.

Visai neseniai teko organizuoti įmonėje renginį. Niekada negalvojau, kad man pavyks. Dalyvių buvo ne vienas šimtas. Tikslų jų skaičių nebuvo sunku suskaičiuoti. Galiu iš karto išduoti paslaptį, kad mums šiuo klausimu padėjo Tyvek kontrolinės juostelės. Labai nesinorėjo užkrauti lankytojus bėdomis, kur atsispausdinti bilietą, jei ne – nepamiršti jį turėti telefone, o tuomet tenka spręsti dilemas, kaip nuskenuoti kodus. Tikras vargas. Pasitarėme su komanda ir vienas iš kolegų jau buvo dalyvavęs renginyje, kur įėjimas nereikalavo popierinio bilieto – viską išsprendė kontrolinės juostelės.

Suskubome susisiekti su būtent to renginio organizatoriais ir gavome rekomendacijas, kad būsimam renginiui pirktume tik Tyvek kontrolines juosteles. Pagrindinis akcentas buvo kokybė. Ir žinokite, kad praėjus po renginio keletui savaičių tikrai nesigailime, kad kiekvienam įėjusiam į teritoriją uždėjome ant rankos popierinę apyrankę. Kas svarbiausia – popierius nėra paprastas. Šios spalvotos kontrolinės juostelės yra pagamintos iš Tyvek popieriaus, kuris yra iš ekologiško sintetinio plastiko – celiuliozės. Tyvek popieriaus juostelės yra 100% perdirbamos, todėl neteršia gamtos.

Kadangi renginiui suplanuoti turėjau labai trumpą laiko tarpą, man pagelbėjo juostelių gamintojas ekstra atveju. Renginys buvo visai “ant nosies”. Turėjome galimybę išsirinkti priderintas prie renginio kolorito apyrankes. Šventė vyko tris dienas, todėl buvo tiek vienos, tiek visų trijų dienų bilietas bei tik vakarinių koncertų, bilietas. Tad buvo trijų spalvų apyrankės: geltona, raudona ir juoda. Galėjome ant juostelių atspausdinti įmonės logotipą ir renginio pavadinimą. Vis svarstėme ir analizavome, ar pavyks suvaldyti žmonių srautus. Galime drąsiai sakyti, kad tik juostelių dėka puikiai pavyko tai įgyvendinti. Visi dalyviai buvo identifikuoti.

Nei vienas iš dalyvių nepasiskundė, kad apyrankė atsiklijavo, peršlapo ar nuspaudė riešą (juosteles rinkomės 19mm x 255mm dydžio, todėl jos buvo tinkamos įvairių dydžių riešams, patogios ant riešo ir nevaržo rankos judesių). Idealu! Atrodo, kad toks “stebuklingas bilietas” turi atitinkamus stebuklus ir kainuoti. Bet visai ne. Nustebome labai palankia kaina, greitu aptarnavimu, patarimais dėl srautų suvaldymo ir kitų “praėjimo” detalių. Kito renginio metu jau tikrai žinome, kad rinksimės tik Tyvek kontrolines juosteles.

Užsakymo Nr. KMC210126

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: