© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Norite apsaugoti įvairius vertingus daiktus, papuošalus, ginklus, brangenybes? Maksimaliai brangių daiktų apsaugai bus reikalingi kokybiški ir patvarūs seifai su patikimais kodais ir galintys atlaikyti bet kokį galimą įsilaužimą. Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite, kokių būna seifų rūšių, kaip jie skirstomi pagal saugumo klases, kokius pasirinkimus Jums gali užtikrinti seifus tiekiančios įmonės ir atraskite patikimus tiekėjus.

Seifų rūšys

Dažniausiai seifai būna skirstomi pagal jų montavimo tipą: sieniniai ir grindiniai. Sieniniai montuojami į sienas, o grindiniai į grindis. Esant poreikiui, abu juos galima sumaniai paslėpti nuo pašalinių akių. Seifus galima rakinti tiek mechanine, tiek kodine elektronine spyna. Spynų skląsčiai yra sukurti taip, kad būtų patvarūs ir neišmušami jokiomis, net patyrusių vagių naudojamomis priemonėmis.

Platus seifų asortimentas

Seifus teikiančiose įmonėse visuomet rasite platų pasirinkimą įvairiomis kainomis. Parduodami tiek pigesni, tiek brangesni skirtingų dydžių bei modelių seifai, gauti tiesiai iš patikimų gamintojų. Modernios gamybos technologijos bei meistrų patirtis leidžia užtikrinti tik aukštos, nepriekaištingos kokybės gaminius su visais patogumais. 

Daugiau informacijos apie kiekvieną dominantį pasirinkimą Jums suteiks patyrę konsultantai, visuomet mielai padėsiantys visais pasirinkimo klausimais.

Patvarūs, modernūs, patikimi sieniniai ir grindiniai sertifikuoti seifai užtikrins dar didesnį juose laikomų brangių daiktų apsaugą. Įsigykite norimų modelių bei dydžių seifų Jums priimtina kaina jau dabar!

Užsakymo Nr. KMC190119

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: