Organizatorių archyvo nuotr.

Nėra nieko ypatingesnio nei papuošalas, kuriame susijungia naujausios tendencijos, dailus dizainas ir dalelė jo nešiotojo asmenybės. Sentimentalią nuotaiką kuria ne tik vintažinis dizainas ar juvelyrinio dirbinio įsigijimo aplinkybės, bet ir graviravimas, kuriuo šiandien gali būti puošiami patys įvairiausi, tuo pačiu – ir sidabriniai papuošalai. Nesvarbu, ar tai būtų vėrinys, žiedas, ar apyrankė – graviravimas bet kokiai stiliaus detalei suteikia asmeninį akcentą, kuris papuošalą paverčia ne tik gražiu, bet ir ypatingai brangiu amuletu. Tad kodėl gi verta papuošti sidabrinį papuošalą graviruota žinute ar tokią dovaną įteikti artimam žmogui?

Sidabriniai papuošalai, sukurti tik jums

Viena dažniausių priežasčių, kodėl pasirenkamas sidabrinių papuošalų graviravimas – tai galimybė suasmeninti savo papuošalą jį nuspalvinant netikėtais ornamentais, svarbų gyvenimo įvykį pažyminčia data ar mylimojo vardu. Sidabriniai papuošalai ir graviravimas – populiarus sprendimas tikrą unikalumą vertinančių asmenybių gretose. Personalizuotomis detalėmis pažymėtų aksesuarų nerasite jokiose parduotuvėse, tad graviruoti sidabriniai papuošalai gali tapti ir unikalia stiliaus detale, ir ypatinga dovana, kurios pamiršti bus tiesiog neįmanoma.

Be to, graviravimas sidabro papuošalui suteikia šiek tiek elegancijos ir rafinuotumo jausmo. Subtilios linijos ir įmantrūs raštai, kuriami lazeriu ar patyrusio graviruotojo rankomis, paprastą sidabro dirbinį paverčia tikru meno kūriniu.

Graviruoti papuošalai: prisiminimas, išliekantis amžinai

Dar vienas sidabro graviravimo privalumas – tai ilgaamžis įvaizdis ir aukšta dirbinio kokybė. Sidabras yra taurusis metalas, pasižymintis ypatingu patvarumu ir gebantis atlaikyti net ir sunkiausius laiko išbandymus. Akivaizdu, kad kokybiškai atliekamas graviravimas sidabro paviršiuje nugula amžinai. Skirtingai nei kiti būdai personalizuoti savo papuošalą (pavyzdžiui, dažai, karoliukai ar panašūs akcentai), graviruojami ornamentai bei užrašai laikui bėgant neišblunka ir nenusitrina, o, lydimi tinkamos priežiūros, savo grožį išlaiko ne vienerius metus.

Sidabriniai papuošalai ir jų graviravimas – jau ne vieną amžių populiari ir vis tobulinama technika, kurią nesunku pritaikyti patiems įvairiausiems juvelyrikos dirbiniams. Nesvarbu, ar šįsyk norisi personalizuoti kaklo papuošalą, apyrankę, ar vestuvinį žiedą – norimas akcentas gali būti išraižomas ant bet kokio papuošalo. Svarbiausia, kad bent dalis dirbinio paviršiaus būtų lygi, o, esant poreikiui, graviravimu galima papuošti ir išorinę, ir vidinę, nematomą papuošalo dalį.

Sidabriniai papuošalai ir jų graviravimas – ar tai brangu?

Nors galėtų atrodyti priešingai, sidabro papuošalų graviravimui skirti nemenko biudžeto tikrai neprireiks. Kaip žinoma, sidabriniai papuošalai, nors ir yra gaminami iš tauriojo metalo, kainuoja pakankamai nebrangiai. Nors juvelyrinio dirbinio ir jo graviravimo kaina gali skirtis nuo pasirinkto dizaino ar graviruotojo gebėjimų, iš esmės tai – ekonomiškas sprendimas, savo kaina džiuginantis kur kas labiau nei kitos personalizavimo formos (pavyzdžiui, papuošalų gaminimas pagal užsakymą). Prisiminus ilgaamžiškumą ir sentimentalią vertę, kurią įgauna graviruoti sidabriniai papuošalai, optimali paslaugos kaina įgauna dar didesnę prasmę.

Ką galima išgraviruoti ant sidabrinio papuošalo paviršiaus? Atsakant trumpai – kone viską. Visgi pristigus idėjų, rekomenduojama prisiminti vienas dažniausiai pasirenkamų idėjų:

  • mylimo žmogaus vardas, susipažinimo ar vestuvių data;
  • gyvenimo moto;
  • hobį ar profesiją atspindintys simboliai;
  • zodiako ženklas;
  • augintinio vardas;
  • jums svarbios vietos (pavyzdžiui, gimtųjų namų) koordinatės.

Pabaigai belieka priminti, kad sidabro graviravimas – tai puikus būdas suasmeninti ne tik savo papuošalą, bet ir ypatingą dovaną artimam žmogui: antrajai pusei, geriausiam draugui ar brangiam šeimos nariui. Graviravimas suteikia neribotas galimybes, kuriomis pasipuošti gali ir dailūs sidabriniai žiedai, ir apyrankės, pakabukai ar net auskarai. Personalizuoti sidabriniai papuošalai tampa nesenstančiu sprendimu, atskleidžiančiu unikalią jūsų gyvenimo istoriją.

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: