Organizatorių archyvo nuotr.

Šiuolaikinių namų dizainas yra tikras funkcionalaus meno kūrinys, kur savo charakterį namų šeimininkai išreiškia erdvių, spalvų ir interjero detalių padami. Bet nei viena kita interjero detalė, vienu ypu nepakeičia taip daug, kaip kilimas, kurį efektyvumu pralenkti gali tik viso kambario perplanavimas arba remontas. Tad jei nutarėte, kad dabartinis namų interjeras dvelkia senove ir nebeatspindi šiuolaikinio Jūsų gyvenimo ritmo ir vertybių, metas pagalvoti, galbūt namų pokyčius verta būtų pradėti nuo grindų.

Technologijos nulemia raštus ir formas

Seniau kilimas buvo tikra prabangos prekė, nes jo gamyba užtrukdavo labai ilgai, o tradiciniai gamybos metodai nulemdavo, kaip atrodys galutinis rezultatas. Nenuostabu, kad taip ilgai gaminimas kūrinys turėdavo sudėtingus raštus ir tarnavo bent keleto kartų poreikiams ir buvo labai saugomas. Vyresnė kauniečių karta tikrai atsimena laikus, kai brangus kilimas vietą rasdavo ant sienos – tai ne tik išsaugodavo kilimą švarų ir nenudėvėtą, bet ir sulaikydavo šilumą bute. Visgi „kilimas ant sienos“ šiais laikais yra nenusisekusio ar senamadiško, sovietinio interjero sinonimas, tad šiuolaikiniai kilimai visada keliauja ant žemės ir dažnai turi geometrinius raštus, minimalistinį stilių ar netgi drąsius abstrakčius piešinius. Visgi jei Jūsų namų interjere ir nerasite senovinio raštuoto kilimo, verta atidžiau pažiūrėti kaip atrodo visas kambario interjeras ir gal jau metas pabodusį kilimą pakeisti nauju, moderniu gaminiu, kuris suteiks gyvybės ir padės namų interjerui atrodyti žaismingiau ir moderniau.

Dizainerio akies vertos kompozicijos

Šiuolaikinio dizaino ir interjero tendencijos nuolat kinta, o modernūs kilimai tampa vis svarbesniu namų ar biuro interjero elementu. Kilimas, būdamas vienu ryškiausių interjero elementų, yra puikus būdas ne tik atnaujinti kambario koloritą (juk pasirinkimo gausa leidžia rinktis nuo subtilių neutralių tonų iki drąsių ryškių spalvų derinių), bet ir vizualiai atriboti erdvę arba paryškinti svarbiausius kambario elementus. Net paprasčiausias baldų komplektas vienaip atrodys prie derančios, kitaip prie kontrastuojančios spalvos kilimo, o skirtingos tekstūros nulems ar kambarys įgis daugiau jaukumo ar priešingai – kurs švaros ir darbingumo atmosferą. Belieka įvertinti, kaip Jūsų naujas modernus kilimas derės su kitomis interjero detalėmis, tokiomis kaip baldai ar sienų spalvos, o taip praturtintos interjero dermės, leis sukurti sudėtingesnį, daugiasluoksnį kambario vaizdą, kurio nesigėdytų net patyrę interjero dizaineriai.

Namai ne tik dailūs, bet ir patogūs

Šiuolaikiniai kilimai drąsiai klojami ant žemės dar ir todėl, kad naujausios technologijos nulemia jų ilgaamžiškumą iš funkcionalumą. Teisingai pasirinktas kilimas žinoma bus pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, atsparių dėmėms ir dilimui. Tai ne tik suteikia patogumo ir supaprastina jo priežiūrą, bet ir saugo šeimos narius nuo alergijų ir nerimo, kas kartą išliejus vyno taurę ar kavos puodelį. Belieka užsukti į https://www.dubingiai.lt/lt/kilimai/modernus-kilimai/ ir paganyti akis mąstant, gal ir Jūsų namams jau metas džiaugtis nauju interjero dizainu, kurį kur kas modernesniu jau ryt pavers naujas kilimas.

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: