© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Popmuzikos dievaitė Lady Gaga (Leidi Gaga) pirmadienį paskelbė pasauliui, kad išteka – už aktoriaus, sutikto filmuojant klipą, kuriame ji vilki savo motinos vestuvinę suknelę.

28 metų superžvaigždė, kuri išgarsėjo ne tik savo muzika, bet ir ekstravagantiškais apdarais, apie sužadėtuves paskelbė pademonstruodama paprastą, širdies formos žiedą, kurį jai padovanojo sužadėtinis Tayloras Kinney (Teiloras Kinis).

“Valentino dieną jis padovanojo man savo širdį ir aš pasakiau TAIP!” – prirašė Lady Gaga prie nuotraukos, kuria su 5,5 mln. sekėjų pasidalijo per “Instagram”.

Dainininkė su T.Kinney susipažino 2011 metais, Nebraskos laukuose filmuodama klipą “You & I”. Nepaisant romantiško dainos pavadinimo, tame klipe pilna trikdančių vaizdų, tarp jų – Lady Gagos kankinimo imitavimo.

Dainininkė atskleidė, kad tame klipe vilki savo motinos vestuvinę suknelę. Klipe taip pat vaizduojama, kaip undine apsirengusi Gaga mylisi su T.Kinney herojumi.

33 metų aktorius italų kilmės amerikietei Lady Gagai, kurios tikrasis vardas yra Stefani Germanotta (Stefani Germanota), pasipiršo per Šv.Valentino dienos vakarienę Niujorko restorane “Joanne Trattoria”, kuris priklauso jos tėvams, praneša apie įžymybes rašantis žurnalas “Us Weekly”.

Neseniai dainininkė pripažino, jog atsakytų “Taip”, jei T.Kinney pasipirštų. JAV radijo ir televizijos žvaigždei Howardui Sternui (Hovardui Sternui) ji sakė: “Jis yra kaip tik tas žmogus. Iš kur žinoti? Tai toks jausmas …”.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: