Labiausiai žinomus piktadarius dažnai vaidina aktoriai, kurie yra tokie profesionalūs, kad mes pamirštame jog už blogiečio veido slypi tikras žmogus. Kai kurie iš jų, būdami jaunesni, atrodė labai nekaltai. Tai parodo, kokie talentingi jie yra, taip pat parodo drastišką pasikeitimą, kurį jie turėjo praeiti, norėdami suvaidinti tam tikrame filme.

Pažvelkime, kaip kai kurie aktoriai, suvaidinę piktadarius, atrodė savo karjeros pradžioje. Nustebsite pamatę, kad dauguma jų yra labai išvaizdūs bei „nekalto“ veido.

1. Ralfas Finesas kaip Voldemortas „Hario Poterio“ (Harry Potter) sagoje

Kai Ralfas Finesas pasirodė kaip Voldemortas „Hario Poterio“ filmuose, jam teko pakeisti savo išvaizdą. Aktorius „to, kurio negalima minėti“ rolę gavo būdamas 42 metų ir visiškai pakeitė išvaizdą. Skirtumas su antrąją mūsų koliažo nuotrauka yra daugiau nei akivaizdus: tą patį aktorių galime pamatyti iš TV serialo „Pagrindinis įtariamasis“ (Prime Suspect), kai aktoriui dar buvo 28 metai.

2. Ly Peisas kaip Tranduilas filme „Hobitas: nelaukta kelionė“ (The Hobbit: An Unexpected Journey)

Aktorius Ly Peisas vaidino kelis populiarius personažus. Galite prisiminti jį už tokius vaidmenis, kaip Tranduilas filme „Hobitas: nelaukta kelionė“. Tačiau realiame gyvenime jo išvaizda daug „šiltesnė“. Ir jei netikite mumis, privalote pažvelgti į antrą nuotrauką aukščiau esančiame koliaže, kur Peisui yra 23 metai. Čia jis atlieka savo pagrindinį vaidmenį TV seriale „Įstatymas ir tvarka: specialiųjų aukų skyrius“ (Law & Order: Special Victims Unit).

3. Keitė Blančet Helos vaidmenyje filme „Toras. Pasaulių pabaiga“ (Thor: Ragnarok)

Hela, kurią vaidina populiari aktorė Keitė Blančet, viso filmo metu įrodo, kad ji yra tikra piktadarė ir pagrindinė herojaus kliūtis siekiant savo tikslų. Kad šis personažas patektų į didįjį ekraną, Keitė turėjo visiškai pakeisti savo išvaizdą ir dirbti su savo ramia asmenybe, kad taptų „aštresnė“. Tačiau nuo mažens ji turi nepaaiškinamą dangišką savybę, kurią sunku pastebėti kitose aktorėse. Šią savybę galima aiškiai pamatyti TV seriale „Apdegęs tiltas“ (Heartland), kuriame ji pasirodė būdama 24-erių.

4. Helena Bonham Karter kaip Belatriks Lestreindž „Hario Poterio“ sagoje

Helena Bonham Karter yra vienas populiariausių vardų, jeigu yra kalbama apie jos aktorinį universalumą. Ji atliko daug skirtingų vaidmenų, kurių kiekvienas skiriasi nuo kito. Viena populiariausių yra, žinoma, Belatriks Lestreindž iš „Hario Poterio“ sagos. Šiuose filmuose ji yra viena iš labiausiai bijomų piktadarių ir ji atrodo kaip tikra tamsiosios magijos burtininkė. Tačiau Bonham Karter taip pat gali atrodyti kaip visiškai nekalta mergina. Būdama 19 metų ji pasirodė filme „Kambarys su vaizdu“ (A Room with a View) ir palyginus jos tuometinę išvaizdą su Belatriks Lestreindž… Štai jums ta įvairovė apie kurią mes kalbėjome anksčiau!

5. Džefris Dynas Morganas kaip Neganas TV seriale „Vaikštantys numirėliai“ (The Walking Dead)

Kalbant apie sėkmingą serialą, negalima nepaminėti blogiuko Negano iš serialo „Vaikštantys numirėliai“, kurį vaidina aktorius Džefris Dynas Morganas. Nepaisant to, kad jis yra priešas, išsiskiriantis niekšiška asmenybe, jis sugebėjo pritraukti didelę auditorijos dalį savo sąmoju bei išvaizda. Tačiau atlikdamas pirmąjį vaidmenį filme „Neuždarytas“ (Uncaged), jam pavyko pritraukti žiūrovus savo grožio dėka, kai jam buvo vos 24 metai.

6. Vilijamas Dafo kaip Žaliasis goblinas filme „Žmogus voras“ (Spider-Man)

Aktorius Vilijamas Dafo į didįjį ekraną atvedė vieną charakteringiausių blogiukų, su kuriais teko susidurti Žmogui vorui. Dėl savo neįtikėtino sugebėjimo interpretuoti Žaliojo goblino asmenybę, Vilijamui pavyko charakterizuoti visus gestus, kurie atstovauja blogai asmenybei. Antroje nuotraukoje galite pamatyti, kaip jis atrodė savo karjeros pradžioje, kai jam buvo tik 26 metai ir pasirodė filme „Nemylimas“ (The Loveless).

7. Bilas Naihis kaip Deivis Džaunsas filme „Karibų piratai“ (Pirates of the Caribbean)

Filmas „Karibų piratai“ mums padovanojo visą minią įsimintinų personažų, o vienas iš nuostabiausių yra Deivis Džaunsas. Tačiau už šio piktadario kaukės Bilas Naihis atrodo visiškai kitaip, nei esame įpratę matyti filme, kaip aiškiai galima matyti antroje koliažo nuotraukoje. Bilas pasirodė filme „Siauras praėjimas“ (Eye of the Needle), kai jam buvo 31 metai.

8. Tilda Svinton kaip Džeidė filme „Narnijos kronikos: princas Kaspijanas“ (The Chronicles of Narnia: Prince Caspian)

Tilda Svinton pristatė puikų piktadarės ledo karalienės pasirodymą filme „Narnijos kronikos: princas Kaspijanas“. Šalta ir bauginanti karalienės išvaizda puikiai tiko šiai aktorei. Vis dėlto Svinton turi didelę karjerą, kuri tik sustiprina jos ledo karalienės vaidybą. Būdama 25 metų ji atrodė gražiai, tačiau jos vaidmuo pirmajame filme, kuriame ji pasirodė, „Karavadžas“ (Caravaggio), buvo visiškai kitoks, kaip ir jos išvaizda.

9. Maiklas Šynas kaip Aras filme „Jaunatis“ (The Twilight Saga: New Moon)

Antroje „Saulėlydžio“ sagos dalyje mes galėjome susipažinti su Aru, kuris turi dovaną perskaityti mintis bei prisiminimus, tiesiog prisiliesdamas prie žmogaus. Šį keistą ir bauginantį personažą suvaidino aktorius Maiklas Šynas, kuriam teko visiškai pasikeisti, kad blyškiaodis veikėjas patektų į didįjį ekraną. Dešinėje esančiame paveikslėlyje galite pamatyti, kaip jis atrodė būdamas 24 metų, kai pasirodė mini TV seriale „Stiklas“.

10. Antonis Staras kaip Tėvynainis TV seriale „Berniukai“ (The Boys)

„Berniukai“ yra vienas iš tų serialų, kuris yra daugumos mintyse dėl savo unikalios siužetinės linijos ir įvairių veikėjų. Vieną jų, superherojų Homelanderį, vaidina aktorius Antonis Staras. Tačiau netrukus sužinome, kad užuot būdamas tipiškas herojus, tarnaujantis kitiems, jis slepia blogąją pusę. Daugiau apie jį neatskleisime, jei nematėte serialo. Tačiau atkreipkite dėmesį, kaip skirtingai Antonis atrodė būdamas vos 20 metų kai vaidino TV seriale „Ksena: karingoji princesė“ (Xena: Warrior Princess).

Taip pat skaitykite: 16 aktorių, kurie niekados nesimokė vaidybos, bet nepaisant to tapo Holivudo žvaigždėmis

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: