Kultinis „Terminatorius“ sugrįžta į kino ekranus išskirtiniam kino maratonui

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-08-03 12:01

Spausdinti | Komentarai

Filmo "Terminatorius" kadras

Legendinis Arnoldas Schwarzeneggeris ir jo kultinis terminatorius sugrįžta į kino ekranus!!!

Tik rugpjūčio 26-27 dienomis ir tik „Forum Cinemas“ kino teatruose visoje Lietuvoje visiems veiksmo žanro gerbėjams suteikta išskirtinė galimybė pirmą kartą didžiuosiuose kino ekranuose pamatyti du pirmus ir pačius geriausius Jameso Camerono režisuotus „Terminatoriaus“ franšizės filmus, kurie tapo tikra kino klasika.

Įdomus faktas: gavęs 12 milijonų dolerių honorarą, Arnoldas Schwarzeneggeris filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena“ ištarė vos 700 žodžių. Pasak kino analikų, kiekvienas aktoriaus ištartas žodis buvo vertas 17 143 dolerių.

Terminatoriaus“ mini-maratono metu žiūrovų lauks ne vien 1984 metais gimęs režisieriaus Jameso Camerono fantazijos vaisius, kuriame pirmąkart Arnoldas Schwarzeneggeris įkūnijo kiborgą T-800, bet taip pat visiškai unikaliai 3D formate atgimęs 1991 metų filmas „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena“ (angl. „Terminator 2: Judgment Day“).

Be to, Vilniuje ir Kaune vyks išskirtinis abiejų filmų pristatymas kino salėje, puikioje atmosferoje bendraminčių būryje. Kino aistruolių taip pat lauks teminiai konkursai, specialus protmūšis ir, žinoma, bus dalinami smagūs, su filmu susiję prizai.

Tai bus vienintelė galimybė kino ekrane vienu metu pamatyti abu šiuos mokslinės fantastikos šedevrus, kurie iki dabar leidžia stebėtis jų novatoriškumu.

Bilietai jau prekyboje!

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt