Juosta „Paskutinės Kalėdos“ – tai ne paprasta romantinė komedija. Šis filmas jaukus, šiltas ir pasakoja ne tik apie Kalėdas. Filmo kūrėjai įkvėpimo sėmėsi iš puikiai žinomos, kurios žodžius žino beveik kiekvienas Džordžo Maiklo dainos „Last Christmas“, filme šią dainą galima išgirsti ne kartą kartu su kitomis atlikėjo dainomis.

Susipažįstame su Keite. Žavinga, charizmatiška mergina apsirengusi žaliu elfo kostiumu ir derančiais smailiais batais. Keitės gyvenime šiuo metu lengvas chaosas: ji neturi namų, darbe, kalėdinių žaislų parduotuvėje nesiseka ir nenori bendrauti savo šeima bei draugais. Mergina svajoja apie dainininkės karjerą, dalyvauja įvairiose atrankose, bet ir ten sėkmė neaplanko. Sužinome, kad Keitė sirgo širdies ligomis, todėl negali leisti neatsakingai sau gyventi, o ji būtent taip ir gyvena.

Pro kalėdinės parduotuvės langus vieną dieną Keitė pamato simpatišką vaikiną, bet jis gana keistas. Tomas labai pozityvus ir linksmas, ir vis bandantis įkalbėti merginą pasivaikščiojimui. Vaikinas gana paslaptingas, jis neturi telefono, važinėja dviračiu, dirba naktimis ir atsiranda pačiose netikėčiausiose bei nenuspėjamose vietose.

Keitė ir Tomas puikiai leidžia laiką kartu. Jie susimato netyčia, bet netikėti susitikimai tampa pačiomis geriausiomis Keitės gyvenimo akimirkomis. Londono gatvėse Tomas parodo Keitei daug nematytų detalių, atsiveda į jaukų parką, nusiveda čiuožinėti ant ledo ir suteikia jai sielos prieglobstį.

Keitės ir Tomo pokalbis labai jautrus. Sužinome, kad merginos širdis persodinta ir jaučiasi lyg praradusi dalį savęs. Jai sunku gyventi su svetimo, nepažįstamo žmogaus svarbiausiu organu, žinant, kad jos pačios širdis buvo išimta ir išmesta, tapusi niekam nereikalinga. Pagaliau, būdama su Tomu Keitė jaučia pilnatvę, jos kūnas užpildytas šiluma ir gerumu.

Ekranuose filmas pasirodė 2019 m., per 33-ąsias Džordžo Maiklo dainos „Last Christmas“ metines. „Paskutinės Kalėdos“ režisavo Paulas Feigas, o scenarijų net 2010-aisiais buvo pradėjusi rašyti Ema Tompson, kurią galime išvysti Keitės mamos vaidmenyje. Filme pagrindinius vaidmenis atlieka gerai žinomi aktoriai Emilija Klark ir Henry Goldingas.

Mergina pasikeičia – Keitė sugrįžta gyventi pas tėvus, pradeda savanoriauti, benamiams aukoja pinigus, kuriuos uždirba dainuodama aikštėje. Viskas, kas buvo prarasta, atrodo vėl sugrįžo į senas vėžias. Keitė vėl dainuoja, susitaiko su savo seserimi, artimai bendrauja su tėvais, darbe jai sekasi puikiai, visų atsiprašo, už padarytas klaidas ir šalia savęs turi paslaptingą, bet mielą ir optimistišką kompanioną Tomą, kuris, tiesa, mėgsta dingti ir nepasirodyti dienų dienas.

Jautri ir šilta istorija sužavi tuo, kaip Keitė sugeba pasikeisti, eiti laimingesniu gyvenimo keliu ir pripažinti savo padarytas klaidas. Daina „Last Christmas“ jau tapo didžiųjų metų švenčių klasika, bet ar šios dainos įkvėptas filmas „Paskutinės Kalėdos“ toks pat žavingas įsitikinkite patys.

Taip pat skaitykite: TOP 10 puikiausių kalėdinių filmų

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: