"Twiter" archyvo nuotr.

Šiais beprotiško, beprotiško pasaulio laikais ko tik nepadarysi dėl dėmesio, populiarumo ir 15 min. šlovės. Vieni kelia kvailas ar keistas nuotraukas ar video įrašus, kiti bando sudominti įvairiausias būdais, ar netikėtomis kasdienybės naujienomis, kad būtų pastebėti. Visa tai turi savo kainą. Nesvarbu ar tu būsi išjuoktas, ar išsiskirsi originalia idėja – dėmesio sulauksi dėl abiejų dalykų paklausos.

1. Mokytoja atrodo būdą, kaip sudominti mokinius taip, kad jie būtų atidūs pamokos metu.

Internetas, socialiniai tinklai, kompiuteriai ir mobilieji įrenginiai labai sujaukė mūsų gyvenimą. Tiek suaugusiems, tiek jauniems žmonėms tapo gana sunku atsiriboti nuo nenutrūkstamo virtualybės srauto. Mokytoja vedanti anatomijos pamoką mokinius paskatino domėtis dėstoma medžiaga itin originaliu būdu. Siekdama vizualizuoti pamokos temą moteris dėl dėmesio patraukimo pastangų pelnė tūkstančių internautų susižavėjimą.

Verónica Duque, penkioliką metų dėsčiusi biologiją ir anatomiją, pasipuošė visą kūną aptempiančiu kostiumu, rodančiu organų išsidėstymą kūne po to, kai pamatė, kad jos jaunieji mokiniai vis prasčiau supranta anatomijos mokslą ir kūno sandarą.

Mokytojos vyras socaliniame tinkle „Twitter“ paskelbė žmonos, mokančios 8–9 metų vaikus, nuotraukas su prierašu: „Labai didžiuojuosi idėjos unikalumu, kurią įgyvendino mano brangi žmona.”

2. Jaunavedžių pora sulaukė kritikos už nuotrauką, kurioje nuotaka ir jos pamergės atsiklaupė priešais jaunikį ir jo pabrolius.

Vestuvių dienos planavimas yra būtinas žinant, kad jūsų svečiai įvertins ir aptarinės kiekvieną jaunavedžių žingsnį. Tačiau viskas gerokai sudėtingiau, jei jūsų didžiosios dienos nuotraukos užplūs socialinę žiniasklaidą, ir galimai liks interneto platybėse amžiams. Gerokai pagalvokite prieš atveriant savo privačią ceremoniją pasaulio vertinimui. O net jei ir neplanuojate viešintis savo elgesį šventės metu verta atidžiai apgalvoti, nes ne visos idėjos tokios geros, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Vienos poros „keistos“ vestuvių akimirkos išplito internete po to, kai nuotrauka paskelbta „Reddit“ platformoje su antrašte „blogiausiai iki šiol matyta foto“.

Nuotraukoje pavaizduotas jaunikis ir jo pabroliai stovintys eilėje ant žolės su plačiomis šypsenomis veiduose, tuo metu kai nuotaka ir jos pamergės klūpi prieš juos ant kelių. Ką jaunavedžiai norėjo pasakyti šia fotografija spręskite patys…

3. Paliktas “vienaragis” šuniukas turi uodegą ant kaktos ir jis magiškas.

Pamestą nuostabų mažą šuniuką, su uodega kaktoje, priglaudė gyvūnų gelbėjimo centras. Šis šuniukas vėliau buvo paimtas iš gyvūnu prieglaudos ir pavadintas Narvalu – mažuoju magiškuoju, pūkuotu – vienaragiu.

Šuniukas su uodega augančia iš vidurio kaktos, tapo populiaria interneto žvaidžde, nors prieš ta buvo paliktas šaltyje.

Gyvūnų gelbėtojų organizacija “Mako Misija” gatvėje rado šuniuką, kuris buvo patyręs kojos sužalojimą, ir glaudėsi prie kito vyresnio šuns, ir paėmė  abu gyvūnus i globą.

Darbuotojai mažiui davė vardą ir jis greitai sulaukė būrio gerbėjų pamačiusių jo nuotraukas bei vaizdo įrašus socialiniame tinkle “Facebook”.

Misūryje (JAV) esantis gyvūnų gelbėjimo centras specializuojasi ties ypatingai sudėtingais atvejais ir ieško galimybių padėti šunims, kurie buvo sužaloti, subjauroti nelaiminguose atsitikimuose arba turi gimimo defektų dėl kurių mirtų be žmonių pagalbos.

Centras atsakė į kiekvieno šuniuko fanui rūpimą klausimą – uodega deja nevizga, kai jis tampa susijaudinęs ir laimingas.

Šuniukas buvo nuvežtas pas veterinarą, ir po apsilankymo pranešta: papildoma uodega nėra susijusi su jokiomis organizmo funkcijomis ir neturi jokios paskirties, tik paverčia jį šauniausiu šuniuku, kada nors patekusiu į soc. tinklus.

Gamta šuniuką sukonstravo kiek kitaip. Tačiau ar keturkojis kaltas, kad toks gimė? Ne visi gimtame tobuli ,tiek žmonės,tiek gyvūnai. Gamta, juk tuo ir unikali, kad kartais sukuria keistus, neįprastus reiškinius. Dr. Heuringas teigė, nėra jokios priežąsties, kad vienaragio uodegėlė turėtų būti pašalinta (tik mes visi norime,kad ji pajudėtų).

4. Komikė sukėlė sąmyšį internete po to, kai pasidalino vaizdo įrašu, kuriame ji naudojasi savo nuogu užakaliu norėdama pasidalinti spalvingomis naujienomis

Po to kai internetinę areną nusiaubė „ledinio kibiro vandens iššūkis“, „rąstigulos iššūkis”, „suktuko spyriu atsukamo kamštelio iškūkis” paaiškėjo, kad iki šiol nieko įspūdingo nebuvome matę.

Neseniai komikė pastelkusi tamsų humoro jausmą ir pliką sėdimąją paviešino vaizdo įraše, kuriame ji naudojasi nuogo kūno funkcija informuodama žiūrovus apie kūdikio laukimosi ir jo lyties atskleidimo naujienas.

Paige Ginn pasidalino vaizdo įrašu, kuriame ji guli ant grindų pusnuogė, kelias sekundes intensyviai susikaupdama, prieš paleisdama  į orą iš sėdimosios mėlynų dūmų debesį. Tuomet klipas parodo tris apstulbusias moteris, kurias nepaprastai sujaudino tai ženklas, jog kūdikis bus berniukas.

Vaizdo įrašas, kuris buvo peržiūrėtas „Facebook’e“ daugiau nei 17 milijonų kartų, taip pat buvo įkeltas į „Instagram“, „Twitter“ ir „YouTube“ paskyras, kur ji surinko tūkstančius komentarų.

Ginn filmuotą medžiagą pavadino „kūdikio lyties atskleidimas“, vėliau pridurdama, kad „visi būsimi lyties atskleidimai – atšaukiami“ nes šį kūdikio lyties atskleidimą vargu ar kas perspjaus. Neaišku, ar komikė, ar kuri nors nors vaizdo įraše matmų moterų išties yra nėščios.

Žiūrovai į šį dalyką reagavo nevienareikšmiškai, kai kuriems žmonėms tai atrodė linksma, o kitiems – „šiurpu“. Vienas žmogus sakė: „Negaliu pasirinti ar nustoti žiūrėti, ar juoktis“.

Moterų išradingumui kūdikių lyties atskleidinėjimo industrijoje nėra ribų, kas laukia toliau, galime spėlioti.

5. Universitetas išrado išskirtinį būdą, padedantį studentams apmąstyti jų egzistavimo beprasmiškumą

Radboudo universitetas sugalvojo neįprastą metodą, padedantį savo studentams susidoroti su egzaminų stresu – meditacijos kapą, kurio pilnas pavadinimas ,,Apmąstymų ir saves atradimų kapas”.

Daugelis bandė pasiūlyti alternatyvių gydymo būdų, kad padėtų studentams, kenčiantiems nuo nerimo egzaminų metu. Esame girdėję apie terapinių šunų sesijas, sąmoningo gyvenimo susitikimus ir netgi paskyrę ramias erdves, tačiau nė vienas universitetas nėra nuėjęs taip toli, kaip Radboudo universitetas.

Žinios iš universiteto, įsikūrusio Nyderlandų Nijmegeno mieste, neseniai tapo virusinės socialiniuose tinkluose po to, kai absolventai atskleidė savo unikalų požiūrį į studentų streso valdymą. Jie universiteto prieigose įrengė kapą. Taip, Universiteto teritorijoje už studentų koplyčios yra atviras kapas, ir nors jis neveikia pačia griežčiausia šio žodžio prasme, žmonės miršta iš noro į jį patekti. Kapo viduje yra ženklas, sakantis „išlik keistas“.

Studentų teigimu, projektas yra toks populiarus, kad jaunuoliai turėjo būti įtraukti į laukiančiųjų sąrašą, kad būtų užtikrintas optimalus kapo apkrovimas.

Taip pat skaitykite: Keisti įvykiai sudrumstę Disneilando lankytojų ramybę

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: