Kris Jenner / instagram.com/krisjenner archyvo nuotr.

Kris Jenner, žinomai Kardašianų šeimos „motinėlei“ buvo pareikštas ieškinys dėl „nepageidaujamų ir nenorimų seksualinių užuominų bei dėl rasinių komentarų“.

Markas Mak Viliamsas, dirbęs Kardašianų apsauginiu teigia, kad yra nukentėjęs nuo „seksualinio priekabiavimo, toksiškos darbo aplinkos, rasinės ir lytinės diskriminacijos“ nuo Kris bei jos komandos.

Markas pradėjo dirbti apsauginiu privačioje apsaugos įmonėje, kuri yra Kalabaso mieste, Los Andžele, toje pačioje vietoje, kur Kardašianai gyveno 2017 metais.

Kris atmeta bet kokius kaltinimus, vadindama juos neteisingais.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

Seksualiniai kaltinimai

Dokumente matoma, kad kaltinimų iš viso pateikta net trylika. Vienas jų yra toks: Kris demonstravo nuolatinį ir šokiruojantį seksualinio priekabiavimo ir lytinės diskriminacijos elgesio šabloną.

Toliau seka kiti kaltinimai: atviri seksualiniai komentarai, skirti Markui, komentarai skirti Marko fizinei išvaizdai, klausimai apie Marko seksualinį aktyvumą, siūlymai Markui užsiimti romantiniais ir seksualiniais santykiais, bei komentarai apie kitų darbuotojų fizinę išvaizdą ir jų seksualinį aktyvumą.

Taip pat buvo pateiktas kaltinimas, kad moteris „pakartotinai ir ištisai ieškojo būdų paliesti jo kūną“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

Vyras mintį išplėtojo: vyriškio kaklo, pečių, rankų, nugaros masažavimas, rankos palikimas ant jo šlaunies ar kirkšnies sričių, siekimas su savo dubeniu paliesti Marko nugarą arba užpakalinę kūno dalį, siekis rankomis paliesti Marko užpakalinę dalį. Visa tai daryta be sutikimo ar pritarimo.

Taip pat Kris yra kaltinama dėl gašlaus savo kūno dalių apnuoginimo. Markas teigia, kad iš karto paprašydavo moters liautis netinkamai elgtis. Yra aiškinama, kad buvęs apsauginis, atleistas iš darbo 2018 metais pateikė skundą dėl netinkamo elgesio su darbuotojais.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

Rasiniai kaltinimai ir bauginimas

Viliamsas taip pat teigė, kad atleistas buvo dėl rasinių priežasčių, o visa Kris komanda yra susijusi dėl „rasinio priekabiavimo, bauginimo, grasinimais dėl vyrui netinkamo elgesio, stengdamiesi atkalbėti ir neleisti pateikti kaltinimų“.

Kris ir jos gynėjų atsakas

Byloje kaltintojas yra nurodomas kaip buvęs apsauginis, mat sutartis su juo buvo nutraukta dėl to, kad šis „kelis kartus yra užmigęs automobilyje, kuomet turėjo dirbti, ir įmonė, kurioje dirba vyriškis, jo nebesiuntė atlikti šių pareigų“ teigia Kris advokatas.

Kris Jener ir Kourtney Kardašian griežtai neigia visiškai melagingus kaltinimus, pateiktus buvusio apsauginio Marko Mak Viliamso“ – teigė teisininkas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

Vėliau mintis buvo pratęsta „Jo absurdiški kaltinimai yra aiškiai sukurpti ir prieštarauja lengvai patvirtinamiems faktams. Kris niekada nesielgė netinkamai būdama šalia jo. Svarbu pažymėti, kad Mak Viliamsas niekada anksčiau nesiskundė netinkamu elgesiu savo darbdavei Kris iki kol sugalvojo šį juokingą teiginį po metų“.

Štai kaip sureagavo vyriausioji iš Kris dukterų: „Nors Kourtney ir yra minima šiame ieškinyje, ji nėra kaltinama padarius kažką netinkamo, ko, beje, ji ir nedarė. Kai Kris ir Kourtney įveiks šį lengvabūdišką ieškinį, tikrai sieks patys iškelti kaltinimus Mak Viliamsui ir jo advokatams už piktybinį ieškinį“.

 

Taip pat skaitykite: Režisierius Bernardo Bertolucci prisipažino – „Išprievartavimo scena „Paskutiniame Tango Paryžiuje“ nebuvo suderinta“

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: