Pixbay.com nuotr.

Vejos priežiūra visuomet reikalauja ypatingo dėmesio, tačiau pasirinkus tinkamą žolės pjovimo įrangą šis darbas tampa gerokai paprastesniu. Išsirinkti tinkamiausią vejapjovę tikrai ne visada yra paprasta: jei anksčiau šios įrangos nėra tekę naudoti, tikėtina, kad mintyse kirba įvairių klausimų, kaip išsirinkti pačią geriausią vejapjovę. Galite tiesiog spausti čia, ir netrukus rasite tikrai nemažą žoliapjovių pasirinkimą, o žemiau pateikta informacija padės jums paprasčiau išsirinkti tinkamiausią sodo techniką.

Elektrinės žoliapjovės

Tai – pats populiariausias pasirinkimas, kuris turi ir privalumų, ir tam tikrų trūkumų. Elektrinė žoliapjovė labiausiai pasiteisina tuomet, jei prižiūrimos vejos plotai nėra labai dideli. Šio tipo vejapjovės yra draugiškesnės aplinkai nei benzininės, tačiau visuomet reikia stebėti, ar elektros laido ilgio pakaks pasiekti šienaujamus plotus (taip pat nereikėtų pamiršti, kad vejos negalėsite pjauti per lietų). Elektrinę vejapjovę naudinga rinktis tada, kai siekiama, kad žolę pjaunanti įranga nekeltų didelio triukšmo,  o pats įrenginys būtų ganėtinai lengvas ir manevringas.

Akumuliatorinės vejapjovės

Akumuliatorinės vejapjovės – taip pat  gana palankus pasirinkimas, kuomet šienaujami plotai yra ganėtinai nedideli. Prieš pradedant šienauti visada svarbu įsitikinti, kad akumuliatorius yra įkrautas, ir jau tuomet galima imtis numatytų darbų. Džiugina tai, kad šienaujant nesate „pririšti“ prie elektros lizdo, todėl galite efektyviau prižiūrėti ir už namo teritorijos esančią veją. Renkantis akumuliatorinę žoliapjovę visuomet svarbu atsižvelgti į jos akumuliatoriaus talpą, nes priešingu atveju šienavimas gali trukti pernelyg trumpą laiką.

Sodo traktoriukai

Žoliapjovės traktoriukai įprastai pasirenkami tada, kuomet šienaujami plotai yra ganėtinai dideli. Naudojant kitų tipų vejapjoves kartais tenka gerokai pavargti, kol pavyksta nušienauti numatytus plotus, tačiau viskas yra gerokai paprasčiau, jei vejos priežiūrai rinksitės sodo traktoriuką. Nors tokia pasirinkimo galimybė neretai atrodo tikrai viliojanti, tačiau visuomet svarbu įvertinti, ar prižiūrimoje aplinkoje nėra „kliūčių“, kurias sodo traktoriukui bus ganėtinai sunku apvažiuoti. Sodo traktoriuko manevringumas yra gerokai mažesnis nei kitų tipų žoliapjovių, be to, sodo traktoriukų kaina įprastai yra gerokai aukštesnė.

Benzininės vejapjovės

Benzininės vejapjovės yra galingesnės nei elektrinės ar akumuliatorinės, todėl tokia įranga gali būti pasirenkama ir tada, kuomet tenka pjauti labai tankią žolę. Pasirinkus šio tipo vejapjovę netenka rūpintis, ar elektros laido ilgis bus pakankamas nušienauti numatytą plotą, tačiau tokios vejapjovės nėra ekologiškos (be to, jos yra triukšmingesnės nei kitų tipų vejapjovės).

Dvejojate, kokį vejapjovės tipą pasirinkti?

Net ir žinant pagrindinius įvairių tipų vejapjovių privalumus ir trūkumus tikrai ne visada yra paprasta priimti tam tikrą sprendimą. Jei dvejojate dėl savo pasirinkimo, galite tiesiog pasitarti su tokia įranga prekiaujančiais pardavėjais: tikėtina, kad jų patarimai ir įžvalgos padės lengviau apsispręsti ne tik dėl vejapjovės tipo, bet taip pat ir dėl konkretaus modelio.

Įvertinkite, kiek pinigų galite skirti vejapjovei

Jei pjauti žolę tenka labai retai, tikėtina, kad nesate nusiteikę tokios įrangos įsigijimui skirti ganėtinai didelę pinigų sumą. Būtent todėl dar prieš pradedant tinkamiausios žoliapjovės paieškas vertėtų numatyti tokiai įrangai skirtą biudžetą, nes būtent tai padės gerokai paprasčiau atrasti pačius tinkamiausius pasirinkimus. Šios produkcijos kainos gali smarkiai varijuoti, todėl visada rasite tokių pasirinkimų, kurie geriausiai atitiktų jūsų finansines galimybes.

Prekių atranka pagal tam tikras aktualias savybes

Pigu.lt tinklalapyje turėsite galimybę tinkamos vejapjovės paieškas vykdyti gerokai greičiau. Galėsite pasirinkti dominantį vejapjovės tipą, pasirinkti vejapjovės galingumą, gamintoją, ir t.t. Sugaišite vos kelias akimirkas, ir per šį laiką galėsite atrasti būtent tokią produkciją, kuri geriausiai atitinka jūsų individualius poreikius.

Užsakymo Nr. KMC210111

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: