Organizatorių archyvo nuotr.

Svarbiausias sprendimas, kurį reikia priimti atliekant grindų įrengimo projektą savo namuose, yra pasirinkti medžiagą į kurią norite investuoti. Yra daug pasirinkimų – nuo ​​kietmedžio ir vinilo iki kamštienos ir laminato grindų. Namų savininkai, ieškantys prieinamos, bet stilingos ir patvarios medžiagos, dažnai renkasi vinilo grindis. Tačiau yra daug namų savininkų, kurie nesiryžta naudoti šios grindų dangos savo namuose. Šiame straipsnyje paruošėme atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus apie vinilo grindis tam, kad jūsų apsisprendimas taptų paprastesnis!

Kodėl turėčiau rinktis vinilą?

Vinilinės grindys turi keletą privalumų, todėl tai puikus pasirinkimas namams ir komercinėms patalpoms. Jis yra patvarus, universalus ir yra įvairių stilių ir tekstūrų. Ši medžiaga tinka bet kokiam kambariui, įskaitant vonios kambarį ir virtuvę. Be to, jį lengva prižiūrėti, valyti ir rečiau prireiks remonto ateityje.

Ar linoleumas ir vinilas yra tas pats?

Nors vinilas ir linoleumas yra elastingos grindų dangos, jie nėra vienodi. Vinilinės grindys gaminamos iš dirbtinių žaliavų, tokių kaip veltinis, stiklo pluoštas ir vinilas, o linoleumas – iš įvairių natūralių produktų, tokių kaip sėmenų aliejus, derva, kamštienos drožlės ir medienos miltai.

Kaip nustatyti reikalingą grindų medžiagos kiekį?

Nesunku paskaičiuoti, kiek jūsų kambariui prireiks vinilinių lentų ar kitų vinilo variantų. Pirmiausia apskaičiuokite bendrą kambario kvadratinį metrą ir vinilinių lentų ar plytelių kvadratinį metrą. Padalinkite bendrą kambario plotą iš lentų ploto, kad surastumėte jums reikalingos medžiagos skaičių. Pirkdami dėžutes, įsigykite 5-10% papildomų medžiagų, nes kai kurios dėl įvairių priežasčių gali būti iššvaistomos montuojant.

Kaip vinilo grindys veikia kambario akustiką?

Jūsų namų akustikai daugiausia įtakos turi jūsų pasirinkta grindų medžiaga. Jei jūsų esamos grindys yra kamštienos arba kiliminės dangos, įrengus vinilines grindis jūsų gyvenamoji erdvė atrodys garsesnė nei įprastai. Palyginti su kitais kietesniais paviršiais, tokiais kaip kietmedžio ir laminato grindys, vinilas yra daug tylesnis. Kad akustika būtų geresnė, naudokite storesnį LVT ir storą paklotą.

Ar vinilą tinka montuoti po virtuvės prietaisais?

Kai perkate vinilo grindis iš patikimo tiekėjo, jūsų gaminys bus ypač patvarus. Be to, kad vinilo grindys yra atsparios įtrūkimams, įlenkimams ir įbrėžimams, jos turi vandeniui atsparią šerdį, kuri apsaugo nuo vandens žalos, kuri gali atsirasti šioje srityje. Dėl to vinilas – grindys virtuvei yra puikiai suderinamas dalykas.

Kokius valymo produktus galiu naudoti ant vinilo grindų?

Kai perkate vinilines grindų lentas, dėl valymo priemonių geriausia pasikalbėti su grindų dangų tiekėjais. Jie žinos tikslias kiekvieno produkto specifikacijas, todėl geriausia suprasti, kuris produktas gali būti tinkamas arba netinkamas. Apskritai geriausia vengti abrazyvinių valiklių ir šiurkščių ploviklių, nes laikui bėgant jie gali sugadinti susidėvėjusį sluoksnį ir vinilo grindis. Taip pat niekada nenaudokite tirpiklių pagrindu pagamintų poliravimo priemonių ar pastos vaško.

Kuris montavimo būdas yra geriausias?

Spragtelėjimo užrakto mechanizmas populiarėja daugiausia dėl to, kad jį lengviau įdiegti ir galima atlikti be profesionalų pagalbos. Klijuojamos vinilinės grindys yra daug tvirtesnis ir patvaresnis montavimo būdas, todėl tai yra geresnis pasirinkimas, jei galvojate apie ilgalaikę perspektyvą.

Kokia yra vinilinių grindų kaina?

Vinilinės grindys ir jų kaina svyruoja, todėl vieno atsakymo nėra. Kaina priklauso nuo prekės ženklo, išmatavimų, dizaino etc. Geriausia būtų pasikonsultuoti su specialistu, nusimanančiu apie vinilo grindis, kuris padės jums išsirinkti tinkamiausias.

Pabaigai

Jei jums reikalingos informacijos šiame straipsnyje neradote, siūlome į interneto paieškos laukelį įrašyti- vinilinės grindys – atsiliepimai ir pasiskaityti žmonių, įsigijusių šį grindinį, atsiliepimus.

Daugiau informacijos: https://gerosgrindys.lt/14-vinilo-grindys

Partnerių turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: