Keanu Ryvsas ir Alanas Rikmanas

Vienas įdomesnių dalykų žiūrint filmus yra detalės. Nesvarbu, ar tai juokinga detalė, pavyzdžiui, kai kas nors, naudodamas „Excel“ atjungia branduolinę bombą, ar yra pastebimas „Velykinis kiaušinis“, toks kaip 2019 m. filme „Džokeris“ (Joker) ant automobilio galo Hyto Ledžerio Džokeris… Šios detalės visada sugeba padaryti filmą kur kas įdomesnį.

Pažvelkime į šias 15 mažų detalių filmuose, kurias dėmesingi „Reddit“ vartotojai atrado tiems, kurie galbūt jas praleido.

1. Keanu Ryvsas ir Alanas Rikmanas atrodo labai panašūs…

2. Filme „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ (Star Wars: The Last Jedi) Čiubakos sėdynė akivaizdžiai atrodo nešvaresnė nei Hano.

3. 2019 m. filme „Džokeris“ šio greitosios pagalbos automobilio gale esantis dizainas atrodo kaip Hyto Ledžerio Džokeris

4. Vienas iš Kakamorų filme „Vajana“ (Moana) atrodo kaip Beimaksas iš filmo „Galingasis 6“ (Big Hero 6).

5. Filme „Ratai“ (Cars) kanjonai atrodo kaip milžiniški, seni automobiliai.

6. Filme „Atgal į ateitį“ (Back to the Future) prekybos centro pavadinimas pasikeičia, kai Martis suvažinėja vieną iš 2 medžių.

7. Filme „Slaptasis šešetukas“ (6 Underground) 14:42 val. galite pamatyti Rajaną Reinoldsą, kuris filmuoja vaizdo įrašą savo socialinei žiniasklaidai.

8. Filmo „Haris Poteris“ (Harry Potter) fone galima pamatyti studentus valgančius sausų pusryčių prekių ženklų parodijas, pavyzdžiui kaip „Cheeri-Owls“.

9. Filme „Yvanas Visagalis“ (Evan Almighty) Dievas, apsimetantis padavėju, turi vardo etiketę, kurioje parašyta „Visagalis“.

10. Filme „Kelias į Eldoradą“ burtų knygoje yra senovinė „DreamWorks“ logotipo versija.

11. Filme „Neįsivaizduojamas“ (Unthinkable) veikėjai atjungia branduolinę bombą naudodami „MS Excel“, rašydami tiesiog nesąmones.

12. Filme „Zootropolis“ (Zootopia) Džodė Hops savo „iPod“ turi pilną sąrašą menininkų ir grupių pravardžių.

13. 2017 m. filme „Gražuolė ir pabaisa“ (Beauty and the Beast), kai Kogsvortas tampa žmogumi, jo ūsai lieka netolygūs, kaip ir laikrodžio rodyklės.

14. Filme „Žiedų valdovas. Žiedo brolija“ (The Lord of the Rings: Fellowship of the Ring) žvakės šalia Gandalfo beveik ištirpsta, pažymėdamos laiką, kurį jis praleido skaitydamas ritinius.

15. Filme „La troškinys“ (Ratatouille) šuo, lojantis ant Remio, yra Dogas iš filmo „Aukštyn“ (Up).

Taip pat skaitykite: 20 paslėptų staigmenų mūsų pamėgtuose animaciniuose filmuose

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: