Aktorius-komikas Saša Baronas Cohenas išdėstė savo nuomonę dėl padažnėjusių neapykantą kurstančių dešiniųjų kalbų ir smurto, prezidentaujant Donaldui Trumpui.

Saša Baronas Cohenas atskleidė, jog šią vasarą, slapta filmuojant filmo „Boratas“ tęsinį ir dėl to įsiveržus į kraštutinių dešiniųjų demonstraciją Vašingtono valstijoje, jis baiminosi dėl savo gyvybės ir ėmėsi rimtų atsargumo priemonių. Aktorius pripažįsta dėvėjęs neperšaunamą liemenę

Komediantas ir aktorius rimtai kalbėjo apie Donaldo Trumpo prezidentavimą ir jo požiūrį į antisemitizmo suaktyvėjimą, baltųjų pranašumą, sąmokslo teorijas ir daugiau iš Amerikos konservatorių teisės, o šiandieną vadina „unikaliai pavojinga akimirka.“ Cohenas panaudojo keletą pavyzdžių iš savo karjeros, kad paaiškintų, kodėl nusprendė pasisakyti ir, vietoj veikėjo balso pasitelkdamas savąjį, ėmėsi viešosios pozcijos dėl šiandienos problemų.

Šie pavyzdžiai, aktoriaus teigimu, buvo tie momentai, kai jis „nuoširdžiai“ baiminosi dėl savo gyvybės, įskaitant ir neseniai vykusį netikėtą pasirodymą konservatorių demonstracijoje, kuri vyko Olimpijoje, Vašingtone, kur jis dainavo 500 žmonių grupės priešakyje, o dainose skambėjo rasistiniai žodžiai. Filmo „Trial of the Chicago 7“ žvaigždė taip pat nupasakojo patirtis iš savo perspektyvos ir pripažino, kad jam „pasisekė, jog pavyko pasprukti sveikam.“

Filmuojant naujausią „Borato“ filmą Vašingtono valstijoje vykusiame ginklų teisių mitinge pasirodžiau kaip dešiniųjų dainininkas. Kai organizatoriai galiausiai šturmavo sceną, nuskubėjau į netoliese buvusį pabėgimo automobilį,“ rašė jis. „Įsiutusi minia užtvėrė mums kelią ir pradėjo daužyti automobilį kumščiais.“

Kai minios dalyviai aplipo ir užpuolė automobilį, Cohenas – kuris atskleidė dėvėjęs neperšaunamą liemenę – sakė, kad būtent tada viskas tapo itin pavojinga, kai ginkluoti dalyviai pralaužė automobilį bandydami jį ištraukti.

Po kombinezonu dėvėjau neperšaunamą liemenę, tačiau ji atrodė bevertė prieš kai kuriuos žmones lauke, nešinus pusiau automatiniais ginklais,“ rašė jis. „Kai kažkas atplėšė duris, jog mane ištrauktų, panaudojau visą savo kūno svorį, kad ir vėl jas uždaryčiau, kol mūsų automobiliui pavyko ištrūkti.“

Visa ankstesnė informacija apie Olimpijos Heritage‘o parke vykusį renginį, kuris pramintas „Žygiu už Teisę 3,“ buvo gauta iš dalyvių nufilmuotų vaizdo įrašų arba Vašingtono valstijos „Three Percenters“ pareiškimų.

Twitter“ platformoje patalpintuose įrašuose, renginio organizatorius teigia, jog Cohenas apsimetė politinių veiksmų komiteto lyderiu, norinčiu paremti renginį, suteikti apsaugą ir įtraukti naują grupę į pasirodymų sąrašą. Demonstarcijos organizatoriai taip pat sako, kad Coheno pasirodymą paskutinę minutę pridėjo renginį remianti gamybos kompanija, su kuria grupei anksčiau neteko dirbti.

Paties pasirodymo vaizdo įrašuose girdima, kaip Cohenas drąsina klausytojus dainuoti tokius žodžius kaip: „Obama, ką gi mums daryti / Suleisti jam „Wuhan“ virusą“ (angl. Obama, what we gotta do? / Inject him with the Wuhan flu). Kiti žodžiai išskyrė Hilarę Klinton, Dr. Antonį Fauci, CNN, kinus ir kaukes dėvinčius žmones.

Šis triukas buvo vienas iš daugelio, kuriuos komediantas surengė savo filmui „Boratas 2“, įskaitant ir išdaigos skambutį, į kurį buvo įtrauktas ir buvęs Niujorko meras bei Trumpo rėmėjas Rudis Giulianas. „Amazon“ išplatinto ir spalio 23d., dar prieš prezidento rinkimus, planuojamo išleisti filmo anonsas taip pat vaizduoja Coheno įsiveržimą į Maiko Penco pasirodymą konservatorių suvažiavime.

„Twitter“ platformoje Sašos Barono Coheno komiškasis „alter ego“ Boratas tyčiojasi iš Donaldo Trampo ir yra susitelkęs į Trampo koronaviruso krizės „valdymą“.

Boratas Sagdiyev – komiškas britų aktoriaus Sašos Barono Coheno alter ego – neseniai prisijungė prie „Twitter“ ir negaišo laiko pasityčioti iš prezidento Donaldo Trampo.

Netikrass kazachų žurnalisto personažas leidosi į Trampo vertą „Twitter“ audrą, rašydamas sarkastiškus pagyrimus ir prezidento netinkamą elgesį per koronaviruso pandemiją.

„Didžiuokites Trampu, tikru lyderiu – jis įrodė esąs stipresnis už daugiau nei 200 000 amerikiečių!“ Buvo parašyta viename įraše, kuriame nurodoma Trampo COVID-19 diagnozė, kuri atsirado po to, kai jis nepaisė saugumo nurodymų ir kelis mėnesius iš eilės menkino virusą.

Kitas įrašas sakė: „Trampas toks stiprus, kad jam net nereikėjo išgerti baliklio, kad liktų gyvas!“ – priminimas apie prezidento pasiūlymą išgerti dezinfekcijos priemonę virusui išgydyti.

Neaišku, ar pats Cohen rašo iš patvirtintos paskyros, o aktoriaus atstovai neatsako į prašymą suteikti daugiau informacijos.

Greičiausiai tai yra tik reklaminis triukas prieš pasirodant spalio 23 d. Coheno mokumentinio filmo antrąjai daliai „Boratas: pornografinės beždžionės dovana premjero pavaduotojui Michailui Pencui, kad būtų naudinga neseniai sumažėjusiai Kazachstano tautai ‘‘.

Būsimo filmo siužetas lieka neaiškus, tačiau anonsas baigiasi tuo, kad Trampu persirengęs Boratas pasirodo scenoje varginantis viceprezidentą Mike’ą Pence’ą.

Taip pat skaitykite: Kazachstano žurnalistas Boratas vėl pasiruošęs sudrebinti pasaulį

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: