Mantas Katleris / instagram.com/aiste.ka archyvo nuotr.

Komikas Mantas Katleris net tris dienas transliuos savo gyvenimą per programėlę „Snapchat“. Tai jis darys filmuodamas su „Spectacles“ akiniais – viena karščiausių išmaniųjų technologijų naujovių pasaulyje. Po komiko „Spectacles“ akinius perims grandiozinio šou „X Faktorius“ nugalėtoja. Ir dar bent 10 žinomų žmonių!

M. Katleris vaizdais iš savo gyvenimo tris paras dalinasi „Snapchat“ programėlėje, paskyroje „labas_rodo“. Kasdien komikas pasidalins mažiausiai 20 vaizdo įrašų. „Spectacles“ akiniai jam leis filmuoti viską, ką mato – pakaks tik spustelti mygtuką ant akinių rėmelio.

„Džiaugiuosi, kad gerbėjai mane palaiko, bet kartu ir neramu, jog beveik tūkstantis žmonių nori sekti mano kiekvieną žingsnį. Pasistengsiu būti nenuobodus. Pamatysite ir betvarkės, ir kaip indus plaunu, ir kai ką tikrai įdomaus – ko niekas kitas neparodytų“, – sako M. Katleris.

„Spectacles“ akiniai yra šių dienų naujovė ir karščiausia tema internete. Juos galima įsigyti tik Niujorke, iš specialaus „Snapchat“ pardavimo automato. Jau nuo ryto prie šio automato nusidriekia eilė laukiančiųjų, o vienas žmogus gali įsigyti tik vieną akinių vienetą! Siekdami kurti geriausią patirtį internete, „Labas“ atsivežė „Spectacles“ akinius į Lietuvą“, – pasakoja Karolis Rimkus, „Labas“ prekės ženklo ambasadorius.

„Spectacles“ akiniai leidžia itin greitai fiksuoti jų savininko gyvenimą. Norint paskelbti vaizdo įrašą, tereikia bakstelėti mygtuką ant akinių ir užfiksuotas kadras automatiškai keliauja į „Snapchat“.

Kam atiteks „Spectacles“ akiniai, sprendžia „Labas“ „Facebook“ draugai. Kas savaitę rungsis vis kiti žinomi žmonės. Pirmoji dvikova įvyko tarp M. Katlerio ir stilistės Agnės Jagelavičiūtės. Komikas laimėjo beveik 600 balsų persvara.

Sausio 24 d. „Labas“ „Facebook“ dvikovoje kausis „X faktoriaus“ nugalėtojos Iglė Bernotaitytė ir Monika Pundziūtė. Sausio 31 d. varžysis komikas Paulius Ambrazevičius ir aktorė Beata Tiškevič. Planuojama, kad „Labas“ akinius iš viso „pasimatuos“ ne mažiau kaip 10 žinomų žmonių.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: