Taip, sutinku, antraštė melaginga, skirta tik tam, kad pritraukti jūsų dėmesį.

Visai galimas daiktas, jog esate didis kokybiškų tęstinių sapnų fabriko produktų gerbėjas ir kažkuriuos iš šių televizinių šou esate regėję, bet galiu beveik garantuoti, kad ne visus. O gaila, nes tai kas netrukus atsivers prieš jūsų akis tikrai įstabu ir verta dėmesio:

1. Pirmoje mūsų reitingo vietoje puikuojasi įspūdinga istorinė drama „The Tudors“ pasakojanti apie kontraversiškiausią visų laikų Didžiosios Britanijos karalių Henriką VIII, jo šešias žmonas bei anglikonų atskilimą nuo didžios ir galingos Romos katalikų bažnyčios. Filmas tiesiog skęsta prabangoje, prašmatniuose kostiumuose, nuogybėje ir žmonių kančiose. Tai tikros galinėjimosi dėl valdžios sužlugdytų likimų varžytuvės. Tiesiog būtina pažiūrėti norint suprasti pačią žmonijos prigimtį ir tai kaip formavosi modernioji Europa.

2. Apie „Carnivale” kalbėti yra pakankamai sunku, nes šis pro mūsų šalį kažkaip parsprūdęs TV perlas yra kažkas visiškai neįtikėtino ir nenusakomo bei absoliučiai kitokio. Tai istorija vaizduojanti klajojančios atrakcionų trupės likimo fone kilusią lemiamą gėrio ir blogio kovą dėl žmonijos išlikimo.

carnivale-0

Tai pasakojimas apie tai, kaip į mūsų karų ir nuodėmių iškankintą pasaulį atvyksta patsai antikristas.

Lilyhammer

3. Įsivaizduokite vyruką iš garsiųjų „Sopranų“ dėl nelaimingai susiklosčiusių aplinkybių priverstą bėgti iš Amerikos ir pasislėpti nieko neįtariančioje jaukaus ir ramaus Norvegijos miestelio bendruomenėje, kur žydi meilė, dora ir socialinis teisingumas. Kaip manote kas nutiks tam miesteliui? Apie tai ir pasakoja „Lilyhammer“, ko gero juokingiausia kino drama šiapus ir anapus Atlanto.

weeds

4. Rūkote žolę? Svajojate apie kriminalinį gyvenimą? Trokštate nuotykių, kurie bet kada galėtų jums kainuoti gyvybę? O kas nutiktų jei apie visą tai svajotų jūsų mama? „Weeds“ – subalansuota namų šeimininkėms turinčioms stiprų kriminalinį polinkį.

Black mirror

5. „Black Mirror“ – tai trijų dalių futuristinis mini serialas pribloškiančiais metodais tyrinėjantis socialines visuomenės problemas. Neatskleisim nieko apie jį, tam kad negadint malonumo. Mėgaukitės.

The_Wire_Cover

6. „The Wire“ – ko gero visų laikų šauniausias kriminalinis serialas apie kovą su organizuotu nusikalstamumu, tiksliau narkotikų prekeiviais. Labiausiai paperka itin gerai išvystyti personažai ir aplinkos autentika bei nusikalstamo pasaulio brutalumas.

7-a

7. Niūrus ir šokiruojantis Didžiosios Britanijos pasididžiavimas „Luther“ detektyvinis šou apie negailestingai likimo persekiojamą juodaodį Londono žmogžudysčių tyrėją.

8. Jei jums patiko „The Borgias“ ir jau pažiūrėjote „The Tudors“ galite drąsiai imtis „Da Vinci’s Demons“. Tai šieik tiek lengvesnis ir labiau falsifikuotas istorinis pasakojimas apie nežinomą Leonardo da Vinci gyvenimo pusę, Medičių klaną ir Vatikano intrigas.

9

9. Frazė „Aš turiu du tėčius“ jau nieko nestebina. „The New Normal“ pasitelkdamas skanų komedijos prieskonį kviečia atidžiau pasižvalgyti kas už viso to slypi, su kokiais sunkumais ir iššūkiais susiduria homoseksualų šeima kasdieniniame gyvenime.

10

10. Ir pabaigai kerintis miuziklas „Smash!“, toks projektas „Glee“ suaugusiems. Apie tai kokios intrigos tarpsta Brodvėjuje ir kaip statomi įspūdingiausi pasaulyje muzikiniai pasirodymai. Smagaus žiūrėjimo!

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: