Įtariamasis šeimos išžudymo byloje lieka suimtas

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-06-26 05:31

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Kauno apylinkės teismas trims mėnesiams pratęsė suėmimą E. A., kuris įtariama, Gaižėnų kaime, Kauno rajone, nužudė keturis savo šeimos narius, o dar vienam artimajam sunkiai sutrikdė sveikatą.

Teismas, skirdamas suėmimą, atsižvelgė į tai, kad įtariamasis gali trukdyti procesui, bandydamas paveikti dar neapklaustą nukentėjusįjį G. A. ,,Nors įtariamojo gynėjas teismo posėdžio metu prašė E. A. skirti švelnesnę kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą, tačiau įtariamasis neturi jokios kitos gyvenamosios vietos kaip tik nusikaltimo padarymo vietą, kuri yra kartu ir įvykio vieta, apžiūrėta ir užantspauduota policijos pareigūnų”, – sakė prokurorės prašymą nagrinėjęs teisėjas Audrius Meilutis.

Be to, teismas atsižvelgė dar ir į tai, kad jis ketino išvykti iš Lietuvos, turi socialinių ryšių užsienyje, yra ten mokęsis. ,,Įtariamajam gresia itin griežta laisvės atėmimo bausmė, todėl jis, būdamas laisvėje, gali bandyti bėgti (sleptis) nuo pareigūnų”, – sakė teisėjas.

Šią nutartį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Informacija: Kauno apylinkės teismas

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt